Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez instagramon?

Miért van ez instagramon?

Figyelt kérdés

Privát a fiókom egy hónapja, és azóta szinte csak arab férfiak akarnak bekövetni. Annyira szép se vagyok szóval nem értem. Valaki tudna magyarázatot adni hogy mégis miért mert engem zavar hogy ott van 20arab, iszlám vagy milyen férfi engedélykérése.

15L


2016. dec. 15. 05:37
 1/5 youngboy26 válasza:
73%

Mert számukra kihívó képet tettél fel, javaslom töröld.

Ha nem akarsz velük foglalkozni, akkor tilts őket.

Én 26F :)

2016. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egyszerűen ne foglalkozz velük, erőszakos gátlástalan banda, tiltsd vagy ignoráld őket.
2016. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs kihívó képem, a profilomon is alig latszik az arcom, meg az ilyen embereknek az engedélykérésük el se fogadom. Amúgyis privát az oldalam és magamról nincs is kép.
2016. dec. 15. 07:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni,ezzel jár.
2016. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebook-on, Soundcloud-on rendszeresen írnak rám Ahmadek, Mohammedek, Muhhammadek, Abdulok és kimondhatatlan nevű sötét bőrű haszonlesők. Ne foglalkozz velük.
2016. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!