Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy komolyabba...

Mit csináljak, hogy komolyabban vegyenek? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok de kb 14-nek nézek ki... Mindig elkérik a személyimet bulikban, ha vennék egy üveg bort ( sokszor nem hiszik el, hogy én vagyok a személyin és volt, hogy nem akartak azzal se beengedni, vagy úgy néztek rám mint egy bűnözőre).

Emellett ha mondjuk étterembe megyünk a párommal/barátaimmal akkor is lekezelően szólnak hozzám vagy mint egy kisgyerekhez. A barátomnak is szóltak már be, hogy milyen fiatal a barátnője... Ha elmegyek valahova ahol korombeliek vannak, mindig sokkal fiatalabbnak nézek ki. Nőiesebb cuccokban nevetségesen hatok (pl magassarkú) Amikor az utcán rágyújtok egy cigire, csúnyán néznek rám. De ami még ezeknél is jobban zavar, hogy amikor elmondanám a véleményem egy társaságban, általában nem vesznek komolyan.


Amúgy alacsony vagyok, vékony, hosszú barna hajam van.

Már egy ideje szemüveget hordok lencse helyett, hogy az legalább picit öregítsen. Lehet h


2016. dec. 17. 17:41
 1/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy az is baj, hogy sokat mosolygok.... de ez had ne legyen már bűn
2016. dec. 17. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:

Az idegenekkel nem tudsz semmit sem csinálni, a közeli ismerősöknél meg ha nem viselkedsz gyerekesen nem is fognak úgy kezelni.

Ilyenkor amúgy bejön a határozottabb fellépés.

2016. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan, ne viccelj már :D
2016. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát, nem feltétlenül nőisesen kell öltözni. Ha komolyabbnak akarsz tűnni, akkor az üzletasszonyos megjelnést ajánlánám amúgy is.


Megfelelő sminkelés is segíthet, hogy idősebbnek tűnj. De amúgy én is ezzel a problémával "küzdök".

2016. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor fognak komolyan venni, ha te is komolyan veszed magad, és ezt sugározod a külvilág felé. A külső csak egy dolog, a kérdés, te hogy éled meg. Nyilván téged zavar a kislányos kinézeted, azt érzik mások is. Ha túllépsz ezen a problémán, akkor komolyan fognak venni.
2016. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek. Ugyanígy vagyok. Kb 16-nak néz mindenki aki nem ismer.

Egy kávézóban mikor mojitot ittunk egyik barátnőmmel akkor is elkérték a személyim. De mikor anyáékkal pizzériában voltunk és kértünk 2 pohár bort (egyet anya, egyet én. Apa nem ivott mert ő vezetett) akkor az egyik pohár bort apának tették le. Mindenki kiskorúnak néz. Engem is zavar. Mindig csinosan öltözködök, szeretem a magassarkút is de az arcom nagyon fiatalos. Sminkelni nem igazán szoktam.nekem is hosszú barna a hajam.


Viszont vigasztaljon az hogy mi 50 évesen is 40nek fogunk kinézni! ;) anya is lassan 50 éves és mindenki 35 körülinek nézi.


22L

2016. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások mit gondolnak...
2016. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát hidd el, az csak egy előny, ha lányként fiatalabbnak nézel ki, mint ahány éves vagy. Én most 26-vagyok, de sokan 20-nak, 22-nek néznek...

Én kihasználom ezt az előnyt. A pasik szeretik az aranyos lányokat. :) Szeretek fiatalosan és egyszerűen öltözködni.

2016. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem világéletemben fiatalabbnak néztek, én élveztem mindig. Van egy csomó sztorim, amit majd mesélhetek az unokáimnak.

Pl. vendégségben a húgomat kínálták kávéval, engem nem.

Egyszer megkérdezték, hanyadikos vagyok, mondtam, hogy elsős (középiskolában), meglepődtek, hogy milyen szépen tudok már írni ahhoz képest :D

2016. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!