Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komolyabban vegyenek a 20-25 évvel idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, és már lassan 2 éve csak a 40 feletti férfiak tetszenek.

Legutóbb is 45 éves volt a párom, most pedig egy 48 éves ember tetszik.

Nem tudom, miért van ez, miért az ennyivel idősebb férfiak tetszenek, mert nem vagyok hozományvadász sem, a pénz sem érdekel, vagy az egzisztencia, én egy egyszerű, átlagos nő vagyok, aki azt szeretné, hogy úgy szeressék, ahogy van.

Mégis úgy érzem, és olyan rosszul esik, hogy nem vesznek komolyan, csak megfektetnének, vagy félnek tőlem, hogy mennyivel fiatalabb vagyok, vagy gátlás van bennük, nem tudom.

Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Csak idősebb férfival tudom elképzelni magam...



2014. márc. 6. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Így vagyok, mint te, csak fiatalabb. Én 20, a párom 38. És nem hogy a 25-30 körüliek nem, a velem egyidősek sem vesznek komolyan. Csak vele értetem meg magam és legalább megbecsül.
2014. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve fordítva. Nem hogy a velem egyidősek nem, a 25-30-asok sem vesznek komolyan*
2014. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
En is az idösebb pasikat szeretem,jobban odafigyelnek ràm,megbecsülnek,büszkék arra hogy fiatal,szép a baràtnöjük...a mostani pàrom 14 évvel idösebb mint én,tökéletes vele minden,engem sem a pénz vonz,hanem maga az "igazi férfi" :)
2014. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érett gondolkodású, akkor én örülnék egy fiatalabb lánynak. 35/F
2014. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én két kisebbik gyerekem anyja is 20-szal fiatalabb, - már nem élünk együtt, de ennek a hülye családja az oka, nem a korkülönbség.


A kor csak egy paraméter a sok közül, akivel még többet éltem együtt, viszont egyidős volt velem.


Te ne tegyél semmit, így vagy , ahogy vagy, és ez így jó.

Majd meglesz a te embered is.

2014. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!