Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha tudnád, fél év...

Mit tennél, ha tudnád, fél év múlva már alig lesz hajad?

Figyelt kérdés
Mert megtudnád, hogy genetikailag örökölted, és abban a korban vagy, amikor ez beindul, és nagyon hamar lezajlik.

2016. dec. 17. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Vágatnék egy jó hajat, kihasználnám azt a fél évet... :)


A Paróka sem rossz ötlet. :) Míg van hajad, érdemes lenne elkészíteni.

2016. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

hm, nagyon lazán kezeli mindenki...na de ha mégis?

Az egész gyk a férfi-nő kapcsolatokról, meg a külsőségekről szól.

Kissé ellentmondásosak a hozzászólások.

2016. dec. 18. 04:12
 13/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne lazán kezelni? Előbb utóbb amúgy is mindenki elkezd kopaszodni, kevesebb haja lesz, megőszül.


Örülni biztos nem örülnék neki, de letudnám hogy ez van. Lehet az embernek 100 nagyobb gondja, betegségek, rák, bőrbetegségek, bénulás, baleset, stb amik tényleg megváltoztatják, tönkreteszik az életet.

2016. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Én is poénkodtam, amikor még nem volt ilyen bajom, az emberek általában halhatatlannak érzik magukat, akiknek nem árt semmi, de aztán...

Idősebb korban már oké, de fiatal korban, amikor még az ember önmagát keresi a világban, és kezdene kialakulni egy énképe, meg a legjobbnak akarja tudni, eladni magát, akkor beüt egy genetikai krach.

2016. dec. 18. 12:51
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ez akkor sem olyan durva genetika krach. Voltaképpen az élet semmilyen területén nem fogsz hátrányt szenvedni, teljes életét fogsz élni. Persze lehet jönni a párválasztással... de hidd el, ha amúgy nem vagy borzasztóan ronda, viszont a személyiséged megnyerő, találhatsz párt. Lehet bennem van a hiba, de én ennél csak rosszabb genetikai krach-okat tudok elképzelni... durva példa, de most képzeld el, mi van azzal, akinél sclerosis multiplexet állapítanak meg? Na, ahhoz képest ez egy pitiáner dolog, természetes, hogy ezt lazán kezeli az ember, a sclerosis esetében meg... hát én tényleg úgy érezném, hogy az életem kvázi véget ért, vagyis haldoklik.
2016. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Kedves utolsó, egyik legjobb barátomnál sclerosis-t diagnosztizáltak. Szedi a gyógyszerét és sokat javult. Természetesen el tudom képzelni, mit érzett, amikor először megtudta...de annyira becsülöm azért, hogy nem süllyedt az önsajnálatba és teljes értékű életet él. Azt az életszeretet irigylem tőle (tudom, csúnya dolog), de nagyon.

Én fiatal nő létemre kopaszodom egy hormonbetegség miatt, ami sajnos nem gyógyítható, max fogamzásgátlókat szedhetek rá. Nem vagyok sajnos olyan erős, mint a barátom, úgy érzem,hogy ez tönkreteszi az életemet. Hogy lesz így párom, munkám az egyetem után, szorongás nélküli, boldog életem? sehogy.

Legszívesebben leborotválnám a fejemet, mert fél év múlva valószínűleg már alig lesz hajam. Parókától idegenkedek, meg azt is hogy magyarázom meg akárkinek is? Elmenekülnek előlem...

Tudom, gyenge vagyok, de ez engem valóban felőröl minden téren

2016. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Még valami... lehet, hogy nem vagyok annyira ronda, de az önértékelésemet biztosan annyira romba dönti, hogy akkor meg azért nem fog rám nézni senki...
2016. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó, nem vagyunk egyformák, mindenki mást él meg súlyosként, és kevésbé súlyosként. Mondjuk talán érthetőbbé teszi a dolgot, hogy én pasi vagyok, így annyira nem vészes kopasznak lenni, mint nőként.
2016. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Vennék egy parókát.
2016. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Na hát erről beszélek, egy nőnek ez konkrétan tönkreteszi az életét...Főleg hogy megoldás sincs rá :/
2016. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!