Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudnád mennyi időd van...

Ha tudnád mennyi időd van hátra, mit tennél? Ha tudnád, hogy nincs 2 napod hátra mit tennél?

Figyelt kérdés

Teljesen ideillő kép:


[link]



Én mit tennék: Teletölteném benzinnel a motoromat, és mennék az össze pénzemmel hogy tudjak majd újratankolni. Ne kérdezd merre mennék, magam sem tudom.


2014. jún. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elszívnék egy cigit és meghallgatnám utoljára a kedvenc zenéimet, és megköszönném a szüleimnek hogy mellettem voltak.
2014. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 nap nagyon kevés. Teleenném magam egy étteremben(nem nézném az árakat, a legdrágábbat kinézném) ebédre is és vacsorára is (ilyenkor már mindegy, mit okoz, a halál miatt nincs ideje lerakódni), s valami nagyon egzotikus helyre repülnék, ami közel van(igen, én magam is valami forró égövi,nagyon egzotikus mediterrán helyen szeretnék élni életem utolsó felében) és ott szeretném örök álomra hajtani a fejem.
2014. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

beolvasnék azoknak, akik be kell.

ennék egy jót, strandra mennék, stb...

2014. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A családommal tölteném.
2014. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elbúcsúznék attól akit szeretek, akit utálok annak beolvasnék de rendesen.

Tele enném magam,végig hallgatnám a kedvenc zenéimet,bele néznék a kedvenc sorozatomba(a kedvenc jeleneteimet nézném meg).

Végig nézném a képeimet amik számomra fontos pillanatokat örökítettek meg. Annak akit szeretek de soha nem lehet az enyém mert mással van mindent elmondanék, megpróbálnám megcsókolni, majd lelépnék.

Elszáguldanék nem tudom hova. Meg tenném azt amit soha se mertem.

Majd megnézném a naplementét.

2014. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(Ez egy nagyon érdekesen jó film :) )


2 nap... Korán kelnék, elmondanám a véleményem (jó/rossz) azoknak, akik számítanak, és elmennék egy szép helyre, ott kiélveznék 1 napot, a következő nap meg egy erdőben mászkálnék legszívesebben mesztelenül, keresnék egy helyet ahonnan látom a tájat és a napot. Szép vég lenne.

2014. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Össze szedném a nekem fontos dolgokat és elbúcsúznék a családomtól utána pedig a 2 legjobb barátomtól akikre számíthatok. Írnék egy pár oldalt arról hogy valóban milyen is vagyok mert azt csak egy ember tudja a szerelmem és az utolsó 1 napomat vele tölteném el.
2014. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem búcsúzkodnék. Levelet hagynék helyette, mert-talán önző dolognak tűnik, de ha belegondolsz, nem az- nem akarom, hogy az utolsó napom ezzel menjen el, és őket sem akarom elszomorítani. Majd megtudják, amikor meg kell. Úgy akarok velük együtt lenni, mint bármely más napon az életemben. Viszont akivel befejezetlen ügyem, ki nem mondott érzelmek stb. van, felkeresném mindenképp.
2014. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinyirnám az orbànt:)
2014. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!