Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ki az, akinek a legnehe...

Nektek ki az, akinek a legnehezebb ajándékot találni?

Figyelt kérdés

Biztos mindenkinél van ilyen ember. Nálam a bátyám, akit szeretek, imádok, ismerek, de ettől függetlenül semmi ötletem. Nincs semmi olyan hobbija, amivel kapcsolatban lehetne neki ajándékot venni. Olvasni szeret, de könyvtárba jár meg ismerősökkel cserélget, pénz kidobásnak tartja megvenni egy könyvet. Nem kávézik, a teát sem különösebben szereti. Az édességet imádja, de ugyanolyan örömmel fogyasztja a márkás kézműves csokikat meg a 100-os főzőcsokoládékat, teljesen felesleges neki a Milkánál drágább kaliberű édességet venni. Ékszert nem hord, ruhára nagyon kényes, nem csak a kinézetre, hanem kényelmere is. Parfümöt nem használ. Alkoholt nagyon ritkán iszik, de nem különösebben szereti. Nem dohányzik. Az ilyen bögre-gyertya féle apróságokat kacatnak tartja, nem örül nekik. Az elektronikus kütyüket szereti, de mindennek nagyon utána néz, nagyon válogatós, én meg egyáltalán nem értek hozzájuk, szóval tuti valami rosszat vennék amivel nem tudna mit kezdeni. Úgyhogy passz.

Igazából ez nem egy "mit vegyek?" kérdés, bár ha van ötlet, akkor persze szívesen fogadom. De inkább az lenne a kérdés lényege, hogy nektek kinek a legnehezebb ajándékot találni, és miért.



2016. dec. 20. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

A barátnőmnek.

Mert már nem érzek úgy iránta, és januárban szakítani fogok vele...

2016. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a férjemnek a legnehezebb, aminek örülne, ahhoz nagyon jól ért, nagyon utánanéz, sokkal jobbat talál, mint én, a többi ajándék meg nem érdekli.
2016. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es, akkor szakíts most, és semmit sem kell venned. Probléma megoldva!


Igazából hasznos ajándékot minden családtagomnak nehéz venni, mert hiába ismerem őket, nem értek a hobbijukhoz, ezért szoktam megkérdezni őket, mit szeretnének. Oké, így oda a meglepetés ereje, de mindenki garantáltan örülni fog annak, amit kap és használni is fogja.

2016. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukámnak, mert nem hagyja, hogy sokat költsek rá, de ha valami kis aprósággal lepem meg mindig úgy érzem, hogy ez semmi ahhoz képest, amit érdemelne.
2016. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nővéremnek. Neki pont a kérdésben szereplő okok miatt. Meg az apámnak. Neki meg azért, mert 10 éve nem él velünk, és rohadtul nem tudom, hogy mit szeret, de őszintén ez nem is nagyon érdekel.
2017. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!