Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tehetnék, ötlet?

Nem tudom mit tehetnék, ötlet?

Figyelt kérdés
Igazából, nem tudom ki, de egy férfi állandóan hamis fiókokat csinál facebookon és bejelöl (nem jelölök vissza, tiltom ) valamint zaklató leveleket írosgat. Nem csak facebookon emailben is küldt leveleket, s valahogyan már a telefonszámomhoz is hozzájutott. Mit tehetnék ilyen esetben?

2016. dec. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj a rendőrséghez, ők tudnak ilyen zaklatásos ügyben a segítségedre lenni...
2016. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyilván egy elvetemült szerelmes rajongód. Miért nem kérdezed meg, hogy mit akar? Ki ő valójában? Az is lehet, hogy csak szórakozik veled valaki, vagy próbára akar tenni. Kár elmenekülni, az egyenes, őszinte kommunikáció ilyenkor a célravezető, ha aberrált, akkor le kell építeni és kilátásba helyezni neki egy feljelentést (zaklatásért).
2016. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd a rendőrségen. Ha ott nem akarod akkor valakinek mond el mindenképpen hogy valaki tudjon erről rajtad kívül. Az fontos hogy ne válaszolj mert az csak okot ad az ilyeneknek hogy még többet képzelődjenek és netalán tán személyesen is fel keressen. Talán egy idő után abba hagyja ha ignorálod
2016. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!