Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöm már 6 hete nem...

Elmoore kérdése:

A teknősöm már 6 hete nem evett és nem tudom mit csináljak vele! Ötletek? Amúgy a teknőssel, ezen kívül nincs baj, ha kiveszem az akváriumból és a földre teszem, akkor járkál. Valami ötlet, hogy mit tehetnék vele? Szerintetek hibernálni akar?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Van vízmelegítő? Mennyit tölt a vízben és mennyit szárazon? Télen, ha hidegebb van lelassul az anyagcseréjük, téli üzemmódba kapcsolnak, majd tavasszal újra "felélednek". Nekem egész télen, tehát kb 4 hónapig nem evett. Aztán vettem vízmelegítőt, és 25 fok van a szobába, most már mindig eszik.=)
2015. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elevenítsd fel, mint tanultál a hüllőkről..

NEm tudom hány fok van ott, de szerintem is jó ötlet lenne egy vízmelegítő.

2015. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amióta megvan a teknős, azóta van vízmelegítője. Kb. 25-26 fokos vízben tartom.
2015. dec. 6. 15:31
 4/5 Mózes Adrián ***** válasza:
Ha leírod mivel eteted és milyen akváriumban tartod milyen felszereléssel valószínű megmondjuk mi a baj.
2015. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy ideig száraz táppal etettem (gammarus, marha szív kockákra felvágva, szárított hal), majd aztán ,,ráúnt'' azokra, és elkezdtem etetni nyers halhússal, rákocskákkal, ezeket nagyon szereti. Eléggé nagy akváriumban tartom, de minden nap kiteszem, hogy olyan 8-10 órán kint legyen a vízből, majd visszateszem. A vizét 3 naponta cserélem, amint látom, hogy piszkos. Hogy őszinte legyek, egyáltalán nem hiszem, hogy az étellel van a gond, amit nei adok, hiszen már nagyon rég óta adom neki (2-3 éve), és nagyon szerette.
2015. dec. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!