Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk Magyarország...

Vannak olyan fiúk Magyarországon akik heterók és szeretnének elhízni? Vagy ez csak Amerikában divat?

Figyelt kérdés

Itthon még nem nagyon találkoztam ilyennel. Persze láttam már dagi srácokat meg ismerek is de hogy konkrétan van-e olyan aki el szeretne hízni és heteroszexuális olyannal még nem találkoztam.


Szerintetek a homoszexuális fiúk (aki el akar hízni) azért akar hogy nőiesebb legyen?


Akinek van személyes vagy bármilyen tapasztalata akármelyik témában az írjon!!!!! Előre is köszi 18/L



2016. dec. 22. 14:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem írhatsz En ismerem ezt a temat
2017. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meleg srácként nekem is ez a fétisem, de én pont az h férfiasabbnak, érettebnek látom azt a fickót aki elkezd megpocakosodni.


De a heterók között is biztos van csak magyar nyelvű seboldala, gyűjtőpontja nincs még ennek így nehéz megtalálni őket.

2017. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolso: nincs kedved beszelgetni? :)
2017. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Heteró srác vagyok, és gainer.:) Jelenleg közel 180kg, és 28 éves.

Ha még érdekes ennyi idő után is, akkor nagyon szìvesen ismerkedek vagy beszélgetek veled erről.:)

márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!