Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhát Magyarországon...

Ilyen ruhát Magyarországon milyen boltokban lehet venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék hasonló ruhát.:

[link]


De ilyesmit M.o-n milye boltokban lehet venni? sehol sem látok ELEGNÁS,de nem esélyi kb térdig érő egyberuhákat.



2016. okt. 25. 21:20
 1/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
49%

Minőségi használtruha boltokban nagyon sok jó minőségű, márkás, elegáns ruhát lehet kapni. Azért jobb választás, mert egy boltban igazán sokfélét találsz, nem úgy, mint egy bevásárlóközpontban, ahol lejárod a lábad, mert minden üzletben max. 1-2 modell van és ha nem tetszik, vagy kicsit máshogy van szabva, akkor bukta. Ráadásul ezek a second hand ruhák 1500-2500 forintos áron szinte újak, talán mert eredeti tulajdonosaik a divat után loholva gyakran vesznek újat és dobják ki amit már egyszer felvettek. :D

A másik jó opció online rendelni. Beírod a keresőbe hogy alkalmi ruha és százával dobja a találatokat, pl. bonprix, mydress stb. kifejezetten ilyen női ruhákra specializálódott oldalakon. Lehet, hogy elsőre nem hangzik jól weben rendelni ruhát, de a 14 napos elállási jog azzá teszi. Ezt Amerikában pl. olyan szinten kihasználják, hogy megrendelik a ruhát, elmennek benne egy partira és utána visszaküldik, hogy na akkor elállnak a vételtől mert nem tetszik. De ez azért kissé túlzás, a lényeg, hogy ha valahogy mégse jó, akkor simán visszaküldheted és visszafizetik a pénzt.

Meg kiskereskedések vannak akik speciálisan elegáns női ruhákat forgalmaznak, de ezeket meg kell találni, mert nem nagy bolthálózatok, hanem csak 1-1 szakosodott kisebb üzlet.

2016. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mammut 1-ben van sok kisebb üzlet ami elegáns ruhákat árul (alagsorban is, meg fent is vannak).
2016. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapesti Árkád felső szintjén van néhány kisebb üzlet, ami csak estélyit és kisestélyit árul, természetesen rövid is van, 10 és 30 ezer között díszítéstől, anyagtól függően.
2016. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
(Kíváncsiságból kérdezem meg, hogy mi indokolja a Budapestre szorítkozó információkat? Mert számomra nem derült ki, hol él a kérdező, és mivel a magyar lakosság 80%-a nem a fővárosban lakik, plusz a kérdés is az ország egészére vonatkozik olvasatomban, úgy gondoltam, ezzel érdemes számolni.)
2016. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hát bocsi, h budapesten élek és mertem válaszolni :) igen, szerintem is kötelezővé kellene tenni, hogy minden megyeszékhelyről válaszoljon valaki az adott kérdésre. Amúgy: Budapesten a legnagyobb a választék, egyik barátnőm is Pestre jött fel alkalmi ruhát venni, nincs ebben semmi különös.
2016. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Mindenkinek! Szombathelyen élek s itt nem találtam ilyen boltot.
2016. okt. 26. 20:10
 7/8 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szombathely jó hely, nehogy Bp-re menj ruhát vásárolni, Ausztria közelebb van! :D

De én is csak ezeket találtam így távolból, amiknek vannak boltjaik/átvevőhelyeik ott:

[link] (bár innen nekem kb. egy ruha tetszett)

[link]

2016. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mystic Day - magyar tervezésű alkalmi ruhák.

Nézd meg a honlapjukat, biztos találsz ehhez hasonlót.

Nagyon sok ruhám van innen, igaz kb. 20.000 Ft-tól kezdődnek, de garantáltan olyan a minősége,hogy még sok év múlva is újnak fog kinézni.

2016. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!