Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy vorarefíliás ez a...

Lehet, hogy vorarefíliás ez a lány?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal Facebookon.Látásból ismerem.Fel akarom szedni.Már többször megkérdeztem tőle,hogy mit eszik vacsorára,mi volt az ebéd,de soha sem volt hajlandó megmondani.Mindig csak ilyeneket írt,hogy "valami finomat :D" "hahahaha" vagy csak simán hangulatjeleket írt ":D :D :D".

2016. dec. 22. 16:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túltoltad a Hannibalt. Inkább csak le akar koptatni, mert nem tart olyan személynek, akivel arról beszélgetne, mit evett. Bár ez a kérdésből nem derül ki.
2016. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mindig kedves velem.Másról elmond mindent.Nem tudom,miért rakták át a szexualitásból ezt a kérdést,amikor ez egy szexuális parafíliáról szól..
2016. dec. 22. 21:21
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"De pl.ez a nevetés,hogy "hahaha" meg "komolyan tudni akarod?" Lehet ezzel izgatja magát,mint ha pl.engem akarna megenni?"


Mondjuk ha én nem vagyok vorarefil, és elkezdi tőlem egy majdnem-idegen kérdezni, hogy miket eszek, akkor nekem is lehet, hogy az első reakcióm az lenne, hogy "most ez komolyan tudni akarja? :O".


"Mindig kedves velem.Másról elmond mindent.Nem tudom,miért rakták át a szexualitásból ezt a kérdést,amikor ez egy szexuális parafíliáról szól.."


Szerintem még a világ összes istene együtt se tudná kitalálni, hogy milyen elvek alapján működnek ennek az oldalnak a moderátorai.

2016. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem első alkalommal kérdeztem,már hetek óta chatelünk,ill a suliból ismerjük egymást.De ha csak simán nem akarja elmondani,akkor is ilyen vigyori fejeket meg gonosz nevetést fog írni?
2016. dec. 22. 22:37
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát te h_lye vagy.Már bocs. Xd
2016. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nagy rá az esély,hogy emiatt írta,erre élvezkedik.

Vagy csak én lennék túl paranoiás?

2016. dec. 23. 21:15
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál még, hogy fényevő?

De most komolyan, ha látod, hogy úgyse mondja meg, akkor minek erölteted ezt a témát?

2016. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mert mindig nevet meg mosolygós jeleket küld,szóval gondolom tetszik neki vagy viccesnek találja.Meg ő vissza is szokott kérdezni,hogy én mit eszek
2016. dec. 24. 20:49
 19/19 anonim válasza:

Üdvözlök mindenkit.

Először is úgy szeretnék hozászolni remélem névtelenül mint egy vorerfíliás személy.

a lényeg hogy a vorerfiliát nem nagyon jó öszekeverni a kanibalizmussal igen van egy két öszefügés de ahogy én tapasztaltam a vorerfiliának mondhatni vanak ágazatai ide kapcsolódik a kanibalizmushoz hasonló amikor egy bizonyos személy egy másikat megesz és meg is emészte ezt nevezik hard vore nak

és van a kevésbé durva amikor csak lenyeli és általába ijenkor se gyomorsav se vér se rágás nincs.

hozátenném hogy a vorerfília nagyrészt fiktív és csak a képzelet iletve a rajzolt és vgy animáció világában szerepel. ha mégsem az már tényleg beteg.

hannibal lecter meg kanibál volt és ugy lett az hogy egy náci (abban nem vagyok biztos hogy náci) katona megette a testvérét és hannibal egy kicsit megkattant tőle

de régen volt egy eset amiben beszámoltak egy kanibalizmusról sszóló esetről amiben az áldozat önként válalkozott az étel szerepére és ő vorerfíliás volt.

az eredeti kérdéshez pedig anyit hogy lehet de lehet hogy nem lehet valami más ha el akarja mondani ha bízik benned anyira akor efogja de lehet hogy csak szórakozik veled.

2019. márc. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!