Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 éves lány 23 éves fiu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 23 éves fiu?

Figyelt kérdés
Össze ismerkedtem egy 16 éves lányal de viszont én 23 vagyok,ha netán valami kialakulna ez liliomtiprásnak számít vagy elvan nézve a 7 év kor különbség?

#normális #23 liliomtipro
2016. dec. 22. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Éppen most az előző kérdésre adott válaszban írtam le, hogy huszonéves koromban miért a tizenéves lányok kezdeményeztek nálam. Ha kellően érett nem hiszem hogy probléma lenne ez. 16 évesen már nem liliomtiprás.
2016. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kovpet ***** válasza:
"elvan nézve" omg
2016. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már nincs olyan kategória, hogy liliomtiprás. A pontos kifejezéseket nem tudom, de ha mindkét fél elmúlt 14, és szabad akaratukból csinálják, akkor azt és azzal csinálnak, amit csak akarnak, azonos neművel is.
2016. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14 év felettivel szexelhet 18 év feletti mindenféle következmény nélkül. Ez alól kivétel az erőszak, de az meg nem korhoz kötött. 26/F
2016. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gond, csak jó legyen a csaj..

Ja és óvatosan, fokozatosan mindent...

2016. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
16 éves b+ ink a saját kordbeliekkel kezdj ,ne még gyerekkel...
2016. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a liliomtiprás ha kihasználod a szűz lányt. A korkülönbség nem vészes.
2016. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz,amit akarsz,de véleményem szerint 7 év ebben a korban még nagyon sok.Ő még épp csak kikerült az általánosból,te már jó esetben végzel egyetemen vagy dolgozol.Teljesen más életszakaszban vagytok és egy 16 éves még nagyon éretlen,gyerek(es).Ha te is az vagy,akkor nem lesz gond,de máskülönben már érettebbnek kéne lenned és 18-20 év alattiakkal nem nagyon kéne tervezni.
2016. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi az h kéne? mindenki más, lehet ők pont jól kijönnek.
2016. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gond az, hogy ma 18 alatt, már csomó lány sminkeli magát, van, hogy 16 éves, de ki van festve, amíg nem beszélsz vele, 19-nek tűnik.


A másik gond, hogy azért a 14 és 18 közöttieket a 18 felettiektől még megkülönböztetve védi a törvény.

Azaz két 14 és 18 közöttire enyhébb sokkal, mint egy 14 és 18 közötti és egy 18 feletti párra.


Lehet, ott szexuális kényszerítés, vagy visszaélés is, amihez sokkal kevesebb kell. Ha a lány azt mondja később, hogy kényszerítetted, pl. megzsaroltad, hogy valamivel beárulod a szüleinél, tanáránál, máris szexuális kényszerítés, ha 18 feletti voltál és törvényileg súlyosabb eset sokkal, mintha mindketten 18 lettetek volna (azaz később évül el, magyarul amikor a csak 18 feletti lesz és kikupálódik, simán előállhat még a váddal...).


Én ezért, csak 18 felett ajánlanám, vagy várd meg, amíg 18 lesz, ha olyan nagy a szerelem, ő is megvárja majd.

OK, régi kérdés, de még más is olvashatja.

2018. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!