Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bátyám 40 éve elvált felesége...

Bátyám 40 éve elvált felesége meghalt. El kellett volna mennie a temetésre? Fia nem beszél vele, mert nem ment el.

Figyelt kérdés
Nem volt köztük semmi kapcsolat sőt... A Fiát a Testvérem nevelte. Vidéken volt a temetés. Testvérem maga is rákos beteg. Fia helyteleniti, hogy Apja nem volt ott Anyja temetésén.
2016. dec. 25. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kínos lett volna neki az egész szituáció,mert tudta hogy nem kedvelik,így ezt választotta. Így se kedvelik,de legalább nem kellett ott szemtől szembe feszengeni.
2016. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
illet volna elmenni, de ha egészségi állapota nem engedte, hogy ott legyen, akkor megérthető a dolog.
2016. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Illet volna elmenni ??? Én nem tudom, de szerintem pont, hogy nem. Elváltak, nem volt kapcsolatuk. Még a Fiut is az Apa nevelte. Anyuka csak akkor kereste a Fiát, ha kellett Neki valami /pénz, kaja stb /. Az Apa szintén beteg. Ráadásul 300 km-rre laknak.
2016. dec. 25. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Célszerű lett volna ezt előre megbeszélni, apa és fia között is. A fia tudta, hogy az apja beteg, ő is felajánlhatta volna, hogy elviszi például kocsival arra a nagy távolságra. Valószinűleg a fia egy kissé megrendült lelkileg, elvesztett egy anyát, aki sose volt igazán az anyja, ettől megzavarodott. A fia se kisgyerek már, ha jól sejtem 40 körüli. Rendbejön majd ez a dolog, segiteni kell nekik, hogy ujra beszéljenek egymással. Szükségük van egymásra. Mint nagybácsi-nagynéni, próbálj meg nekik segiteni, a fiuval értelmesen beszélni és visszavezetni őt az apjához. Ráadásul alapvetően más érzelmeket ápol egy elhagyott férj az egykori exe iránt, mint egy elhagyott gyerek a sosevolt anyja iránt.
2016. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!