Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őrlődöm, nem tudok másra sem...

Őrlődöm, nem tudok másra sem gondolni, nagyon rosszul esett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve dolgozom egy cégnél, főleg nők körében,én 32 éves nő vagyok. Itt jobban megismerkedtem egy női kollégámmal, akivel többször össze is jártunk már, így kialakult egy barátság. 1 hete hallott rólam pletykát(hogy én mondtam róla valamit, azt, hogy mit azt nem tudom, mivel nem mondtam). Én kérdeztem tőle, hogy mégis mi volt az, mert fogalmam sincs, hogy miről beszél, és ismerhetne annyira, hogy akit szeretek és tisztelek arról főleg nem mondom semmi rosszat, akit meg nem kedvelek arról sem, hisz az nem érdekel. Azóta nem áll velem szóba, szia-szia és ennyi. Csináltam neki 1 hónapja egy karácsonyi ajándékot, szereti a kézműves dolgokat így hímeztem neki egy kispárnát egy motívummal, + vettem pár apróságot. Ezt becsomagoltam, oda adtam neki tegnap reggel személyesen, de ő nem fogadta el, visszaadta. Mondtam neki, hogy ne adja vissza, ezt neki csináltam, és én nem kérem vissza. Erre a válasz: "Hát rendben és kidobta a szemetesbe."
2016. dec. 25. 19:27
 1/3 A kérdező kommentje:
tegnap csak 11ig dolgoztunk, vagyis inkább ilyen reggeli karácsonyi megbeszélés, evés-ivás volt, délbe mindenki jöhetett haza. Egész délután ezen rágódtam, hazafelé bevallom sírtam, nem megy ki a fejemből ez a reakció. Nem vagyok egy érzelgős típus, de ez akkora nyomott hagyott bennem, hogy leírhatatlan fájdalmat érzem, és rá tett az egész ünnepre is. Tegnap párommal kettesben voltunk, ma az én szüleimnél, holnap a párom szüleinél leszünk. De nem tudok mosolyogni, nem bírom kiverni a fejemből a szituációt, hiába mondtam, hogy beszéljünk meg, ő nem hajlandó. Mit csináljak, hogy felejtsem el ezt az egészet. Éjjel is kint ültem a fürdőszobában és sírtam, annyira rosszul esett.
2016. dec. 25. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Már ott le kellett volna állnod, amikor nem volt hajlandó megbeszélni a dolgot. Te adtál ajándékot, amiért ő mocsok volt. Sokkal többet tettél, mint amit érdemelt. Hogy a szemétbe dobta, hihetetlenül bunkó dolog volt. Sajnálom, hogy elrontotta a karácsonyod, nem ér annyit az a nő.
2016. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez elég aljasság volt, hogy kidobta a szemetesbe. Én egy tortát sütöttem a (volt) legjobb barátnőmnek, és mikor bevittem neki a csomagot a munkahelyére, közölte, hogy nem kér tőlem semmit, meg se nézte, mi van benne. Otthagytam a tortát és eljöttem. Később írt neten egy rövid üzenetet, hogy köszöni a tortát, de fölöslegesen fáradtam vele. Azóta se tudom, megtartotta-e vagy kidobta, de legalább megnézte, mi volt benne.
2016. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!