Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hónapos fiam van,8hetes...

18hónapos fiam van,8hetes terhes vagyok és egyszerüen nem megy a szex. Más is van igy ezzel? Délután 4től vagyok rosszul hányinger ilyenek és rá se tudok gondolni a szexre

Figyelt kérdés
a párom már kezd kilenni:(
2010. okt. 31. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 13 hónapos, 12 hetes vagyok, 6 héten első vizsgálat után volt egy kis vérzésem, gondot nem mutatott az uh, de Utrogestant szedek. Szexre még gondolni sincs kedvem, este alig várom, hogy a fiam aludni menjen és végre sajnálhassam magam: hányinger, éhség, rosszkedv, puffadás, minden, ami kell. Megértelek, a férjem egyébként nagyon türelmes, de átérzem, hogy szegénynek nehéz. Soha nem hozza fel, megbeszéltük, hogy 12 hetes vizsgálat eredményei láttán, és a közérzetem javulása után ismét összebújunk. Mi sokat beszélünk róla.
2010. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt vérzésem de a méhem miatt nekem is ilyet irt a doki engem ez is frusztrál hogy "folyok"!a párommal mi is mindent megbeszélünk de ebből a témábol elég sok a feszültség!én is várom már a 12.hetet hátha lesz változás:)

köszi a választ:)

2010. okt. 31. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, itt csak egyetlen megoldás van, türelem, türelem, türelem.

Mi a 14. hétig voltunk letiltva, azóta sincs sok kedvem a szexhez. Hiába gyengéd, figyelmes a párom, inkább engem kényeztet, de mégsem tudom elengedni magam. Nagyon nagyon várom, hogy megszülessen a babánk és visszatérjünk a normális kerékvágásba.

Sokan fogják javasolni, hogy kényeztesd máshogy a párod, megértem, ha az esti hányingernél nem ez az első gondolatod.

2010. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen próbálnám én más módon és eddig semmi bajom nem volt ezzel de most ez se megy,várom már én is hogy változzon mert ez igy gáz:) azért boldog babavárást kivánok nektek:)
2010. nov. 1. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!