Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol csinaljam hogy ne vegyék...

Hol csinaljam hogy ne vegyék észre? (konkrétan majd lent lesz )

Figyelt kérdés
Egy jo ideje vagdosom magam de mar nem tudom hol csináljam hogy ne legyen feltűnő nem akarom hogy barki lassa ezert alapozóval szoktam lekenni... Tudom Nem megoldás ,de mindenkinek van egy módja hogy mikor mar besokalt lenyugtassa magat nekem ez az nem éppen a legjobb módszer próbálok leszokni de egyszerűen nem megy... kerlek rendes válaszokat!
2016. dec. 25. 21:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is voltak ilyen problémáim, sőt, még durvább dolgokat is csináltam... De miért érzed úgy, hogy szükséged van erre?
2016. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Mesélnél magadról? Hány éves vagy, mióta csinálod, miért csinálod?
2016. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mondtam mar mindenkinek van egy olyan pont amikor besokall ideges lesz es nem tud mar mit csinalni magával egyszerűen azt varja hogy nyelje el a föld es en a vagdosastol jobbam erzem magam
2016. dec. 25. 22:06
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Inkább rágógumizzál. Az se sokkal egészségesebb, de legalább nem teszi tönkre látványosan egész életedre a testedet.
2016. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsd el, hogy őrültek járnak "dilidokihoz", bárki fordulhat pszichológushoz vagy pszichiáterhez, akiknek lelki problémáik vannak.

Pszichológus nem is adhat gyógyszert, mert nem orvos, beszélget veled...

Gondold el, hogy nyáron strandon nem vetkőzöl le mert "jajj meglátják mit tettem magammal", nem lenne jobb ezeket elkerülni és segítséget kérni?

Nem szégyen segítséget kérni. Osztálytársaknak nem kell elmondani, meg senkinek, akinek nem akarod.

2016. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy elmész egy szakemberhez nem leszel őrült. Az emberek nagy része életében egyszer rászorul egy pszichológus segítségére. És hidd el, nehezen fog menni de ha kimondod mi a bajod sokkal jobb lesz minden. Az nem megoldás, hogy vágod magad és sajnáltatod magad. Már ne haragudj, de az az őrültség amit most csinálsz, nem az, hogy felkeresel egy szakembert.
2016. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Hogy te milyen messze vagy az őrülettől!

Ha elmész pszichológus-hoz, azzal csak magaddal teszel jót.

[link]

2016. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

A pszichológus egyáltalán nem dilidoki. Külföldön a teljesen ép lelikállapotú emberek is járnak havonta, a lelki békéjük megtartása végett. Lehet furán hangzik de ez a szakmája, persze hogy tud segíteni. Hidd el, ő nagyon sok ilyen esettel találkozott már.

Amúgy meg menj el sportolni, hogy ne légy ideges vagy keress hobbit, de ne tégy kárt magadban!

2016. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
36%
az ilyen embernek a torkát kéne vágdosni
2016. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

De atya ég, valaki már egyszer mondja el, hogy mi a búbánatos jó fenére jó ha vagdosod magad? Se a problémádat nem oldja meg, se jobban nem érzed magad, ráadásul utána még azon stresszelhetsz, hogy észreveszik. Ez a hülyeség akkor jött "divatba" amikor 13-4 éves voltam (most 23 vagyok).


Most komolyan, ha szarul vagy akkor rúgjál be vagy tudom is én, ez sem fogja megoldani a problémádat és nem is egészséges, de legalább ténylegesen jobban érzed magad pár óráig.

2016. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!