Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol csinaljam hogy ne vegyék...

Hol csinaljam hogy ne vegyék észre? (konkrétan majd lent lesz )

Figyelt kérdés
Egy jo ideje vagdosom magam de mar nem tudom hol csináljam hogy ne legyen feltűnő nem akarom hogy barki lassa ezert alapozóval szoktam lekenni... Tudom Nem megoldás ,de mindenkinek van egy módja hogy mikor mar besokalt lenyugtassa magat nekem ez az nem éppen a legjobb módszer próbálok leszokni de egyszerűen nem megy... kerlek rendes válaszokat!
2016. dec. 25. 21:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak az a hiedelem akadályoz meg, hogy a pszichológus egyenlő a dilidokival, akkor megnyugtatlak, ez csak a magyar köztudatban elterjedt téveszme. Elhiszem azt is, hogy nem vagy őrült, éppen ezért ha még most felkeresel egy szakembert, akkor nem is leszel az. Fejlettebb országokban szinte mindenki rendszeresen jár pszichológushoz és ezt senki sem szégyelli.
2016. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

olvass önfejlesztőkönyveket és dükkezelés technikákat, sétálj , sportolj,olvass ezek remek módszerek a düh feszültség szorongás enyhítésére .. ha semmiképp sem akarsz szakembert bevonni ezekkel próbálkozz elsőkörben ..


Am sokan azért vagdossák magukat mert a kisebb fizikai fájdalmat könnyebb elviselni mint a lelkit és endorfin szabadul fel ilyen esetekben . nem csak és nem mindig szórakozásból és figyelemfelhívásról szól a történet.

2016. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
46%
Nem tudom hogy milyen nemű vagy valószínűleg lány.. ès kb 14-16 éves lehetsz. Ennyi idősen nem kéne ennyire szűklátókörűnek lenned. Ezzel hogy azt írtad hogy nem mèsz dilidokihoz mert hogy nem vagy őrült, ez egy halál irritáló nyafogós buta ember szájából hangozhat el. Előttem sok normális válaszó leírta hogy a "dilidoki"-hoz egészséges emberek is járnak. Például én azért jártam kis koromban mert le kellett hogy szokjak a cumizásról. És láss csodát sikerült.. pedíg szinte egész nap a számban volt. Szóval ha szerinted ez gáz hogy szakemberrel beszélgess - akit mellesleg nem is ismersz így nem "pletykál"- akkor nagyon gyerekes vagy még és kést sem foghatnál a kezedben. Ha pedíg a vagdosás jó érzés akkor mazohista vagy. Ezen nincs mit firtatni.. szereted a fájdalmat. Erre nincs ellenérv. Végezetül sok sikert a "gyógyuláshoz" amiben hidd el hogy egy dilidoki fog segíteni. Minden jót 15/F
2016. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Előző vok bocsi az èkezetes helyesìrási hibákèrt új a telom és nehéz megszokni xD és a mazohista az mazochista.
2016. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nem tudom miért jó ez neked...... just do it ha erre van eszed
2016. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönök minden normális választ ! De mar jol vagyok :))
2016. dec. 26. 16:52
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy érted ezt? Abbahagytad?
2016. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen abba. Pár hétig eljártam pszichológushoz teljesen rendbe jöttem a vágások nem tűnnek el de rájöttem hogy mennyire komolytalan voltam :))
2017. márc. 25. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!