Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki annyira hiperszuper...

Aki annyira hiperszuper okosnak hiszi magát, miért bizonygatja görcsösen és vár visszaigazolást a külvilágtól ha elviekben van annyira okos, hogy ezt eldöntse magáról?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza meg.
2016. dec. 26. 03:53
 1/7 anonim válasza:
Az embereknek mindig jól esik egy kis támogatás. Ez vagy azért van mert még okosabbnak akarja magát hinni, vagy azért mert egyáltalán nem gondolja magát okosnak.
2016. dec. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
nos pont a legokosabb, legértelmesebb emberek nem szokták ezt éreztetni, kicsit se .... mert egyszerűen nem érzik szükségét a bizonygatásnak. vajon miért? sztem egyszerű a válasz, csak hát sokan úgy "okosak", hogy kikényszerítik magukról ezt a képet a környezetükből, mert X ok miatt megtehetik.
2016. dec. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki nagyon okosnak hiszi magát.
2016. dec. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
3-as : főleg ezen a szardombon.,...muhahahaha
2016. dec. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Mert szüksége van rá!

Ugyanazt a hazugságot százszor elismételve, százegyedjére a hazudó is elhiszi.

2016. dec. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a visszaigazolásért.

Hanem mert a csúcsra akar törni, irányítani akar, és....szaporodni.

A kakas is ezért rikácsol a szemétdomb tetején.

2016. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hun_74 ***** válasza:
Bizonygatni mindig az kell, ami bizonytalan... Azt is el tudom képzelni, hogy más dologban kissebbségi komplexusokkal küzd, és megpróbál valamit így kompenzálni, pl: lehet, hogy tornából is örökös felmentett voltam, de az eszem az zseniális...
2016. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!