Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek diplomája van az már...

Akinek diplomája van az már egyből okos, értelmes embernek számít? Akinek érettségije van mint nekem, az már csak hülye lehet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van érettségim. Meg diplomám is.
2016. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

NEM, akinek diplomája van, az diplomásnak számít, akinek meg érettségije van, érettségizettnek.


De attól, hogy valakinek van érettségije, lehet okos meg hülye és ugyanez érvényes a diplomásra is.

2016. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Vannak olyan emberek, akiknek ez a véleményük, de nincs igazuk. Én is csak egy érettségivel rendelkezem, de nem érzem magam butának egyáltalán, intelligens és művelt vagyok.
2016. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam buta diplomást (de még milyen butát) és olyat, akinek csak érettségije van és közben okos, művelt, ért mindenhez. Szal a válasz a kérdésre: nem
2016. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak mert mindenütt azt látom hogy akinek csak érettségije van azt lenézik, akinek diplomája van az egyből milyen okos.
2016. júl. 31. 21:45
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Sok hülye diplomás van, ez nem ezen múlik.
2016. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akinek diplomája van, azt jelenti, hogy elvégezte a főiskolát/egyetemet.

Nem jelenti viszont az, hogy magasfokú tudással rendelkezik.

Akinek csak érettségije van, csak akkor hülye, ha felnéz a diplomásra csak azért, mert neki van egy "diplomának" nevezett papírja.

2016. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Diploma és érettségi csak munka.h.hez fontos.

De ahoz hogy valaki ember legyen nem biztos hogy, diplomasnak vagy érettségizet legyen.


Egyébként tisztelet a kivételnek de én azt tapasztaltam hogy aki "túl iskolázott" az annyira primitíven tud viselkedni habiszti milyen okos stb...és mást még lemez,i illetve több okosabb és szebb nincs, Na erről beszéltem , nameg csak köztük van elég sok hülye ember.

2016. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Legnagyobb zokni az a társkereső, aki diplomás, és ezért csak diplomás társat keres.
2016. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem, az a hülye, aki lenézi a másikat, és végzettség alapján ítéli meg a másikat, lásd, a 44%-os...
2016. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!