Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretnék temetőbe menni?

Nem szeretnék temetőbe menni?

Figyelt kérdés
Kicsit pontosítanék. Apukám szülei elhunytak, és ünnepekkor mindig meglátogatja őket a temetőben. Engem is hív, mert tudja, hogy nagyon szerettem őket. De épp ezért én nem tudok kimenni, anélkül, hogy el ne sírjam magam. A kérdés írása közben is bekönnyeztem. Félek, hogyha apukám könnyezni kezd, hiszen mégiscsak a szülei, belőlem túlságosan el fognak szabadulni az érzelmek. Van, hogy készítek egy rajzot, vagy gyertyát, és azt vele küldetem, és az a gyertya fog égni a sírjuk mellett. Hogy mondjam el apukámnak, hogy én képtelen vagyok kimenni a temetőbe?

2016. dec. 26. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél már gyerekes, mi az hogy készítesz rajzot és gyertyát küldetsz apuddal? Az élet rendje hogy így alakul a helyzet, tessék feldolgozni és összeszedni magad. Ha sírni fogsz lesz nálad zsebkendő...
2016. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el apukádnak, hogy nagyon szeretted a nagyszüleidet és éppen ezért nem akarsz a temetőbe menni és meglátni a nevüket a fejfán. Neked VANNAK, sokat gondolsz rájuk, beszélgetsz velük, így őrződ meg az emléküket.

Az édesapám, aki nagyon konvenciózus ember volt, ezt el tudta fogadni tőlem.

2016. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!