Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Dzsenifer...

Mit gondoltok a Dzsenifer névről? Milyen lány ugrik be először a hallatán? ^^

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jennifer Lopez.
2016. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Kisebbség. Akiket én ismerek Dzsenifereket mind kisebbséghez tartoznak.(nem vagyok rasszista! )
2016. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jennifer írással külföldi. Pl. Amerikában teljesen átlagos név.


De a Dzsenifer nagyon cigányos. Ők szoktak ilyen különlegesnek szánt neveket adni, mert azt hiszik, hogy akkor a gyerekük is az lesz.

2016. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek, nem cigány, kőbányai.
2016. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön az ugrik be róla, hogy cigány mert ezek a magyarosított nevek (Kármen, Dzsesszika, Szkárlett) az ő körükben gyakoriak. Viszont az egyik legjobb barátnőmet is így hívják és lehetséges, hogy van benne egy pici roma vér, de akkor egyáltalán nem látszik rajta (konkrétan fehérebb bőre van mint nekem) és egy borzasztóan aranyos, jófej lány.
2016. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem napon barnult egyedre...
2016. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Akiket ismerek Dzseniferek mind cigányok (nem vagyok rasszista), egyébként én is Jennifer vagyok, szeretem a nevem és nincs bennem cigány vér, félig német vagyok.
2016. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 csingilingg84 ***** válasza:
Volt egy osztálytársam általánosban, normális volt egyébként és nem volt cigány. :)
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!