Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy ha tettszem...

Kalbi Css kérdése:

Honnan tudom, hogy ha tettszem egy lánynak?

Figyelt kérdés
Igazából van egy gyönyörű lány és én étteremben melozok és ritkán de ő is kb 1 héten egyszer látom , de akkor olyan megérzésem van ,hogy tetszem neki ,mert en a konyhán vagyok és ő pincérkedik.De mióta találkoztam vele mindig bejön a konyhában egynap kb 30-szor és valamikor látom, h néz de mikor odanézek akkor előfordul, de sohasem beszéltem vele, mert nem mertem de sztem ő se.mindennap rajta jár az eszem de én arra gondolok h nekem esélyem sincs nála de mégis vannak ezek a feltűnő jelek...Mit tegyek ??

2016. dec. 17. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha látnálak téged meg látnám őt, reálisabb választ tudnék adni, hogy van-e esélyed.

Most legfeljebb ilyen általánosságot tudok írni, hogy lehet, hogy ő csak a te szemedben annyira szuper, meg hogy az ő szemében talán te egy hozzáillő csávó vagy.

Az biztos, hogy valamikor a középiskolában a szupernőknek kikiáltott lányok többsége mindig olyan fiúkkal volt, akiket én átlagon alulinak tartottam. Talán mert senki nem mert próbálkozni náluk, csak ezek a nagyképű és ocsmány alakok.


Lehet, hogy az illetőnek egyszerűen csak szimpatikus vagy, de nem akar semmit tőled. Meg lehet, hogy tényleg nem bánná, ha bepróbálkoznál nála. Ezt így nem lehet megmondani.

Beszélgess vele, aztán ha úgy látod, hívd meg valahová munka után, aztán majd lesz valami. Legrosszabb esetben ezután nem megy be hozzád.

2016. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nedves a bugyija.. :)


Viccen kívül, ha úgy érzed, a jelekből, ahogy mondod, annak akkor 90% esélye, hogy van alapja. - Nőként mondom.


"De mióta találkoztam vele mindig bejön a konyhában egynap kb 30-szor és valamikor látom, h néz de mikor odanézek akkor előfordul,"


Ezt mondjuk veheted ilyen jelnek.

Próbáld meg, egyszer mosolyogj rá, nézd meg visszamosolyog-e, vagy menj oda, ha lekapja a fejét. :)

Biztos zavarban van.

Azt meg észreveszed, ha közönyös lesz.

2016. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy tetszel-e a lánynak, hanem azzal, hogy tetsszél neki. Menj oda hozzá, és beszélj vele. De ne azt, hogy tetszel-e neki, hanem kérdezd meg, mikor végez, és hogy munkaidőn kívül is találkozhattok-e?
2016. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2016. dec. 27. 02:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah es igazábol nem vagyok csúnya srác csak keves az önbizalmam iagázbol halak a horoszkópom szóval aki ismeri a jellemzéseket mindent elárul :D
2016. dec. 27. 02:38
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Na igen. Az valóban mindent elárul, hogy fiú létedre hiszel az ilyen maszlagban.
2016. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!