Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik öngyilkosságot terveznek...

Akik öngyilkosságot terveznek azok a mának élnek?

Figyelt kérdés
Nekik nincs holnap.

2016. dec. 26. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemigazán. Azok semminek sem élnek.
2016. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Hogy lehet karácsony után ilyen istenverte hülye kérdéseket feltenni...?
2016. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Psycho ***** válasza:
100%

Sőt, inkább a tegnapnak.

Náluk ilyenkor beszűkül a figyelmi fókusz egy lezáratlan problémára, megoldatlan krízisre, ami felemészti őket belülről. Jövőkép nincs, teljes a kilátástalanság, és semmi kiutat nem látnak abból a dologból, így aztán sem a mának, sem a holnapnak nem tudnak élni, és általában a szociális kapcsolataik is beszűkülnek.

2016. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Állítólag karácsonykor követik el a legtöbb öngyilkosságot, úgyhogy aktuális a téma.
2016. dec. 26. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Azok maguk előtt tetszelegnek azzal, hogy saját maguk urai.
2016. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Aki magányos, nincsen szerelme(nem is volt még) a facebook-on vagy a családi összejövetelen is azt látja mindenkinek van valakije, annak milyen érzés megélni az ilyet? Hát elég rossz, és az a baj hogy én is rengeteget kesergek, de azt sem tudom hogyan lehetne változtatni mert bár nem a külsőmmel van gond vagy a személyiségemmel, mégis senkim sincs, én nem kezdeményezek mert lehet nem is lenne belőle semmi, volt már ilyen de barátja volt... Szóval, én kivárok, de a csajok túlnyomó része meg olyan hogy szintén nem fut senki után.. Akkor ilyenkor mivan?

Fejbelőhettem volna már magam, csak azzal eldobom magamtól az esélyt ha esetleg a hírekből valakinek szánalomból szimpatikus lennék.

24F

2016. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!