Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy goa buli? Kik...

Milyen egy goa buli? Kik járnak oda, milyen korosztály?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon beszívott
2016. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Kétféle ember jár jellemzően goapartyra.


Az egyik a 15-17 éves, külvárosi proli gyerek, aki letöltött a telefonjára valami trance mixet, vett a haverjaival füvet, és rájöttek, hogy ez milyen jó. Általában igénytelen megjelenés, szegényes szókincs jellemzi ezeket a kis drogos zsákutcáit az evolúciónak.


A másik a huszonéves bölcsész(lány), aki spirituális élményként tekint a goára. Mindenkinél különlegesebbnek hiszi magát, de közben megpróbálja beállítani magát jószívű, adakozó embernek. Állandóan be van tépve ő is. Úgy tekint a világra, mintha folyamatosan transzban lenne, minden ember békés és jó, de ha már eltérsz a nézeteitől, vagy nem szereted a füvet, akkor már flegmán lekezel.

2016. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon el vagyok tévedve azzal, hogy azt hittem hogy bőven járnak ilyen bulikba 30-40-esek is.


2. te jársz ilyen bulikba?

2016. dec. 28. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

30-as 40-esek közül legfeljebb potenciális hajléktalanokat láthatsz goa bulin.

Én nem, de több ismerősöm igen. Volt olyan, aki a 2000-es évek végén járt goára, mert az 18 évesen nagyon menő. Szerencsétlen a középsulit se fejezte be, alkalmi munkákból él, az anyja se szívesen tűri már meg, nagy néha látom Erzsébeten az utcán egy üveg La Fiestával, vagy épp teljesen betépve. Nem mindenki ilyen, de a jellemző közönség az ez.

2016. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
99%

A haverod eléggé elcsúszott az életen, de ez azért nem szűkíthető le mindenkire. Én pár hónapja kezdtem bele a goa partyk látogatásába. Ilyen jó élményem bulin rég nem volt. Igaz, hogy vannak fiatalok is, de szerintem az átlag korosztály 25-30 körül van, láttam 40-50 éves embereket is.

A legtöbb ember nagyon kedves, bármire szükséged van, fel kiáltasz, és egyből segít valaki.

Nem tudtam 5 percre úgy leülni egyedül hajnal 4 kor, hogy valaki ne jött volna oda megkérdezni, hogy nincs-e valami bajom, tud-e segíteni.

Nem vetem meg a buliban a dolgokat, nem csak a fűt, mást se, de emellett kiegyensúlyozott életet élek. Van 2 munkahelyem amit imádok, sok barátom van, és ők sem az utcán élnek 2 szelet száraz kenyéren...

2017. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
46 éves barátom jár goa partykra ő aztmondja hogy a sok stressz mellett kell egy évben 3-4 alkalom amikor felszabadulhat. Jómagam is járok partykra 26 évesen és nem érzem magam egyiknek sem azok közül amit a 2. Írt. Ajánlott elmenni egyre aztán vagy bejön vagy nem
2018. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Nagyon felszabadult, jófej társaság. Ahogy mindenhol, itt is előfordulnak gyökerek, és a tipik 'bölcsészlányok', de nagyon jó emberekkel is összelehet futni. Anno egy ilyen bulin ismertem meg a ma már zenetanáromat :)

Tény hogy nem vetik meg a kábítószereket, bár sokan vannak akik max füveznek és ennyi.

Bár nekem az első 1-2 alkalom furcsa volt, nem tudtam úgy ellazulni,kívülállónak éreztem magam, de a harmadiknál már igen és nagyon élveztem. :)

2018. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én 24 éves srác vagyok, vegyészmérnök hallgató, mi kolistársakkal viszonylag gyakran járunk goabulikra, meg innen az egyetemről is nagyon sok hallgató jár rendszeresen és a legkevesebbjük bölcsész.. szóval a második hozzászólóra nem hallgatnék, mert már itt megborult a dolog.

a korosztály viszonylag idősebb én őszintén megmondom (lehet, hogy csak véletlen egybeesés) de én goán "tinikkel" nem gyakran szoktam találkozni.

Ha úgy nézzük tényleg van "egy-két" 40-50 éves is, de valóságban többen vannak mint amennyire elsőre gondolná az ember.


Mi általában ecstasy-t szoktunk tolni, de tényleg sokan vannak akik nem élnek semmivel. Akik valamilyen szert használnak azok sem veszélyesek egyáltalán, csak maximum ijesztően néznek ki a megfeszülő izmok miatt. Az emberek nagyon közvetlenek, nagyon kedvesek és ha bármi baj van akkor nagyon segítőkészek (bár általában az szokott lenni a legnagyobb baj, hogy nincsen cigipapír).


Én mindenkinek csak ajánlani tudom, azoknak is, akik annyira nem szeretnek táncolni, mert közösségileg is nagyon kellemes időtöltés, egy goa buli alatt nagyon sok barátot lehet szerezni. Őszintén megmondom, hogy megfordultam már jópár buliban, de eddig a legbiztonságosabb és legnagyobb élményt a goa bulik adták nekem.


Sokan azt gondolják, hogy azok akik ilyen bulikra járnak azoknak nincsen jövője, drogos, lecsúszott alakok stb. De aki ilyet mond az valószínűleg még nem járt egy goán sem. Nagyon sok értelmiségi ember jár, akik a hétköznapokban nem vállalják fel, hogy ilyen bulikba járnak, pont emiatt a közhiedelem miatt.

2019. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!