Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éves korig szokás bulizni...

Hány éves korig szokás bulizni, kertipartikra járni, ilyeneket szervezni?

Figyelt kérdés
Gondolom nincsenek erre íratlan szabályok, csak most (sajnos már a negyedik ikszen túl) rettentően rám tört ez a "tinis" és "huszonéves" hangulatú bulizhatnék. Visszagondolok, hogy a huszonéveimben milyen jó kerti és egyéb bulikat rendeztünk haverokkal, valahogy hiányzik, szívesen lennék most ugyanaz, aki akkor voltam. No persze nyilván nem akar az ember nevetségessé válni, ezért is kérdezem, hogy harmincon (netán negyvenen) túl ki hogy éli ki a buliigényeit?

2013. máj. 20. 23:06
 1/10 anonim válasza:
76%
Grillparti bármikor belefér, diszkó már nem annyira... :D
2013. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig akarsz.
2013. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd még nem vagyok közel sem annyi éves mint te, én a 30 as éveim elejét taposom jelenleg. Én 25 éves koromig éltem ki magam. 20 évesen kezdtem igazán bulizni, nekem ez az 5 év így elég volt. Most is bulizgatok, de már a családdal meg a szűk baráti társasággal. Kollégáimmal akikkel nagyon jóba vagyok akkor a régi jó barátaimat szoktam még elhívni.

Én még rendszeresen tartok ilyen kerti bulikat, amikor van rá lehetőségem és ráérek, de az már inkább családi mit haveri.

Persze a jó barátaimmal is szoktunk sörözgetni akár itthon közbe mellettünk rotyog a bográcsba a gulyás vagy grillezünk, tehát ennyi van, de már közel sem az amit 20 on évesen csináltam. 25 éves voltam amikor megszületett a kislányom, 26 évesen nősültem meg papíron, és azóta már a családias életem élem.

Viszont apám már elvált anyámtól még elég régen, és ő most lesz szeptemberbe 60 éves, és ő már rég visszatért az ilyen bulizós korszakba, persze nem issza magát talaj részegre, ő sosem volt olyan szerencsére, de mindig rendez valami bulit ha úgy alakul neki, vagy kocsmáznak, vagy az egyik munkatársánál sütögetnek és söröznek. De például a 67 éves szomszédom az állandóan bulizik, nyugdíjas, elég jó nyugdíjt kap, plusz még maszekol mellette, és minden nap szól a zene ami már idegesítő ugyan, de a házban legalább nem hallani, még nyitott ablaknál is elég halk szerencsére.

Szóval vannak ilyen időszakok amikor már a gyerekek felnőnek és kirepülnek a családi fészekből és akkor a szülők is vissza térnek a bulis időszakra.

Nagyapám az nagy party arc volt. Ő korán ment nyugdíjba mert rendőr volt. És emlékszem hogy gyerekkoromba még 15 évesen is amikor átmentünk már buli hangulat volt. Ő követte a divatot is, a szomszédjai a vele egy idősek meg totál kész voltak tőle.

Divatos ruhái voltak, modern zenéket hallgatott.

Emlékszem hogy a falu mellett ahol lakott egy disco nyílt még 2005 ben, elég igényes a hely, most 2 éve újították fel és azóta még jobb, de a nagyapám szinte mindig ott volt. Sőt még zenélt is a nyugodt pénteki napokon, igaz hogy egy szabadtéri kocsmában ami innen kicsit messzebb van, de ment oda szépen az elektromos zongorájával és nyomta a zenét a népnek és nem volt rá panasz, a sör pénze megvolt, a sofőrjének is tudott fizetni üzemanyag díjat. Szóval ő nagy mágus volt, de sajnos 3 éve lassan már 4 éve, már nincs köztünk.

Én bírtam őt, bár amikor már részeg volt akkor az idegeimre tudott menni.

Szóval nyugodtan csinálj ilyeneket, néha jó visszamenni tinibe.

2013. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz nem kortól függ: az unokanővéreim/unokabátyjáim most vannak úgy 40 környékén - a gyerekek már önállóak, így most tudnak kicsit bulizni. Hétvégente mindig elmennek valamelyikükhöz a társaságból, főzőcskélnek, eszetlenkednek, ilyesmi.

Ehhez csak megfelelő társaság kell, nem is költséges, legalábbis ha nem vesszük hogy mi mennyiségű alkoholt el tudnak takarítani különösebb feltűnés nélkül... :P

2013. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kerti buli szerinterm akármeddig.diszkó olyan kb. 30ig, de ha vágysz rá, menj.én 38 lEEszek, már nem igazán bulizok, de ha otthon vagyok, lemegyek a régi helyre, évent kb.egyszet.
2013. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Rendezz ilyen retro bulit! :D Legyen nosztalgikus, régi zenékkel, 90-es éveket idéző dolgokkal. :3
2013. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alaque ***** válasza:
97%

Bírom, ahogy egyesek eldöntik, hogy hát a kerti parti, az ennyi éves korig oké, DE a diszkó már csak annyi éves korig - könyörgöm, hol éltek ti, XIX. században?! Olyanok vagytok, mint a házsártos vénasszonyok!


Ha vannak olyan barátaid, kérdező, akikkel el tudsz menni bulizni, akiket meghívhatsz kerti partizni, hát rajta! Még hogy harminc fölött ciki a diszkó... Szerintem inkább az a ciki, hogy a szórakozóhelyeken annyi a tizenhat éves, hogy nem hülyén kell, hogy érezzék magukat az idősebbek - na meg az, hogy a magukat fiataloknak hívók bekategorizálják, hogy kinek hova meddig illik mennie, mintha begyöpösödött, vén majmok lennének.

2013. máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alaque ***** válasza:
-nem
2013. máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 7-esel. Nyugodtan menj el a barátaiddal. Nincsenek íratlan szabályok. Egyébként én anno 27 évvel ezelőtt Anyukámmal jártam discóba.
2013. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a 7-el.
2013. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!