Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lehetőségei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségei vannak ismerkedésre a 25-30 év közötti nőknek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogyha spontán nem nagyon sikerül párt találni, merre érdemes menni, hol meg hogy lehetne ismerkedni. Fiatalabban még volt sok buli meg összejövetel a lányokkal, ahol mindig alakulhatott valami, de most már más a helyzet és tanács kellene hol van lehetőség ismerkedésre ebben a korban, csakis ÉLŐBEN! Köszi:)

2016. okt. 2. 17:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
valamelyik kocsmában biztos sikered lesz. Persze ott ne az otthonülő jófiúkat keresd, akikre az életedet is rábízhatnád.
2016. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
olyan lehetőségeid vannak, amilyet teremtesz magadnak. lehet ismerkedni sportolás közben, tanfolyamokon, egyéb hobbi csoportokban, sétálgatás közben...egyébként bárhol, ha vidám és boldog a kisugárzásod
2016. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Bárhol, bármikor (kivéve amikor magadra zárod a klotyiajtot.
2016. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hobbi csoportok meg utcán ismerkedés sztem max a filmekben működik, én legalábbis a magyar valóságban még nem láttam egy jól működő hobbi csoportot se és az utcán gyakran sétálok egyedül de 1x szólítottak le csak egész életemben, pedig csinos vagyok. Neten meg én nem ismerkedem, ez a lehetőség teljesen ki van zárva nálam, de köszi a tanácsokat:) Valami konkrét szórakozóhely,pub,kocsma stb? Ha ilyeneket írnátok az is jó lenne, Budapesten! Meg mondjuk hogy egyedül érdemes-e valahova elmenni, vagy ha barátnővel megyek akkor mire érdemes figyelni hogy esélyt adjak az ismerkedésre. Mert úgy vettem észre kevés a bátor férfi mostanság:D
2016. okt. 2. 18:02
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

"én legalábbis a magyar valóságban még nem láttam egy jól működő hobbi csoportot se "


attól, hogy te még nem láttál, attól még léteznek, csak te nem jársz olyan helyekre!


neten miért is zártad ki? ja, szóval nem kicsinyled le magad ilyenekkel?

a net is egy lehetőség, hogy ismerkedj!

figyelj, a neten ismertem meg a páromat, már 3 és fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást!


de a te döntésed, hogy mit csinálsz!

ha a kocsmákat és a pubokat előrébb helyezed, mint a netet, vagy mondjuk egy hobbi csoportot... hááátt.. gratulálok az értelmi szintedhez :)

2016. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mutassatok akkor hobbicsoportokat ami rendszeres és vannak férfiak, több típus is. Zenélek,sportolok,könyvet olvasok, ilyesmik érdekelnek. Én nem mondtam hogy nem vagyok nyitott rá. A net meg azért van kizárva mert én nem tudok neten ismerkedni, tudom hihetetlen mert mindenkinek ez a könnyebb út, de én egyszerűen nem szeretem és nem akarom és "régimódi" vagyok, nekem a netes ismerkedés nem természetes. Ebbe bele lehet kötni, de el is lehet fogadni, hogy más emberek vagyunk anélkül hogy egyből az illető szellemi szintjét kritizálnánk.
2016. okt. 2. 18:18
 7/24 anonim ***** válasza:
Ki kell menni az utcára. Egyébként sokat segít, ha nem kizárólag a tökéletes külsejű férfiakat veszed észre.
2016. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 One of a Kind ***** válasza:
74%

Én nyelvet tanulok egy pesti iskolában, és az összes csoportot együttvéve én vagyok az egyetlen nő. :D Teljesen normális pasikkal vagyok amúgy körülvéve. Ez is egy hobbi csoport, ismerkedésre is kiváló lehet. Úgyhogy igazolom, hogy létezik ilyen.


23N

2016. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért kellet törölni a válaszom. Mert a facebokot javasoltam és le írtam, hogy én ott szoktam...

de miden elmentek a büdös franca a kérdezővel együtt remélem örökre egyedül maradsz.

2016. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
minden = mindegy
2016. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!