Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csak én keresem a másikat...

Ha csak én keresem a másikat facebook-on akkor nem érdeklem? Vagy vannak ilyen emberek akiket keresni kell?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiket tényleg keresni kell. Mondjuk ez nálam úgy megy, hogy egy darabig próbálkozok, aztán hagyom, és csak a keresésre reagálok. De ez inkább a másik oldal, nem az, amire te gondolsz.

Puhatolózz, hogy mi van.

2016. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ha nem keresnek bizonyos emberek, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem érdekled őket.. Nem mindenki egyforma, vannak sokkal zárkózottabb emberek, akik félnek nyitni a másik felé, holott akarnának.. Őket tényleg keresni kell, én is ismerek ilyet és nem érzem azt, hogy leszarna, hiába mindig én keresem.. Tudom, hogy ő ilyen és kész :)


Akik valóban nem törődnek veled, akkor azt úgyis megérzed, még úgy is, ha ők keresnek állandóan..

2016. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Nem mindenki nagy facebookos van olyan aki nem szereti a virtuális kapcsolat tartást. Ha ez a személy élőbe se keres vagy nem hív/ír soha hogy menjetek el valahova stb. akkor van baj.

Én olyan vagyok akit keresni kell fbon de pl ugyan annyiszor hívom a barátaimat talira mint ők engem.

2016. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy csak egy kicsit "egyedül" akar lenni, mert vannak olyan emberek is, akik szeretik, ha hagysz nekik egy kis teret és nem akaszkodsz rájuk..
2016. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!