Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb lenne a világ telefon és...

Jobb lenne a világ telefon és internet nélkül?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Hát nem tudom, nem ismertem senkit, aki meghalt volna telefon hiány miatt. Mármint akkor is voltak telefonfülkék.

Nyilván egy mucsai kis faluban kéne, de manapság is rosszabb eséllyel indulsz, ha a semmi közepéről visznek kórházba.


De mindegy, nem azt mondom, hogy a világ rossz, azt mondom, hogy *nekem* hiányzik az, hogy az emberek ne akadjanak ki, ha ötpercenként nem adok magamról helyzetjelentést. Én is a gépen lógok állandóan, de mondjuk egy hétre elmennék az amish-ok közé, hogy milyen lehet.

2016. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

"Hát nem tudom, nem ismertem senkit, aki meghalt volna telefon hiány miatt."

Ismertél olyat, vagy hallottál olyanról, akihez mentőt kellett hívni?

Na, most képzeld el, hogy ezt nem tudtad volna megtenni. Meghalt volna? Valószínűleg igen.


"Mármint akkor is voltak telefonfülkék."

A kérdés magára a telefonra vonatkozott, márpedig ha nincs telefon, akkor telefonfülke sincs.

De ha csak magára a vezetékes vagy mobil készülékekre vonatkozik, akkor sem mindegy mondjuk egy infarktus, vagy agyvérzés-gyanú esetén, hogy 5 perccel később sikerül-e értesíteni a mentőket. Ott még akár a másodpercek is számítanak.


Egyébként meg nem egy híradásban hangzik el az, hogy "a mobiltelefonjáról kért segítséget". El lehet játszani a gondolattal, hogy ők vajon mobil nélkül is tudtak-e volna segítséget kérni.

2016. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Leírtam, hogy nekem mi hiányzik, kérlek, ne baszogass, nincs ehhez kedvem.
2016. dec. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!