Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akárhányszor eszembe jut az...

Akárhányszor eszembe jut az hogy gyerek szülés arra gondolok hogy úgyis egyedül maradnék vele ez normális?

Figyelt kérdés

Persze még fiatal vagyok de akárhányszor eszembe jut az hogy gyerek mindig az van bennem hogy úgyis egyedül maradnék vele.

Még a kapcsolatoktol is rettegek nem hogy gyerek valakitől....

Egész életemben attól félnek hogy mikor hagynaa ott az apja és hogy meg mibol nevelnem egyedül.

Ez normális?

Nem tudnék boldog lenni ha lenne gyerekem mert folyamatosan félnek hogy mi lesz


2016. dec. 30. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A szüleid elváltak?
2016. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Normális, hisz sok családnál ez van. Csalják egymást oda-vissza, de együtt marad a család.

Egyszerű, öregszik mindenki, és ráun a másikra, talál jobbat stb... És ebben nem gátló tényező a gyerek sem manapság.

Ezért nem kell család nekem se soha, ha meg olyan nővel akadok össze aki szeretne, akkor keressen olyan férfit rá.

24F

2016. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat ez az utolso :-(

Én is így vagyok vele pedig lány vagyok

2016. dec. 30. 20:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem váltak el de már rég el kellett volna
2016. dec. 30. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem is akarok. Nem tudom ezt egyedül csinálni, arra meg semmi garancia, hogy velem marad.
2016. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van gyerekem, akit egyedül neveltem fel.

Én valójában soha nem akartam gyereket, a volt férjem erőltette és én, hogy el ne veszítsem, beleegyeztem.

A mai napig hálával gondolok az apjára , mert ezt az elementáris szeretet, rengeteg örömet, büszkeséget, amit az anyasággal megtapasztaltam, soha nem ismertem volna meg nélküle.

Szerintem nagyon jó dolog a gyerek! ... még egyedül is :)

2016. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!