Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 23 éves...

Az normális, hogy 23 éves koromra azt gondolom, hogy én már csak nyugis mindennapokra vágyok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 11:45
1 2 3
 1/27 Blade Bone ***** válasza:
91%
Szerintem igen.
2016. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
26 vagyok és én is kb arra vágyom
2016. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem egyformán éljük ki magunkat. Én 37 éves koromra nyugodtam le, de van olyan barátnőm aki ennyi idősen is még nyughatatlan, csavargásra vágyik és nem számít az anyagi biztonság. Munkahelyet is bármikor képes váltani.

Szerintem ha te mostanra már elérted amit akartál, akkor csak gratulálni tudok, és élvezd azt ami van.

2016. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
én is, de ez azért van, mert nem igen motivál már semmi.
2016. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%
te még fiatal vagy de állitólag a nők korábban érnek..
2016. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok vele, ugyanúgy 23 éves vagyok... Mondjuk én nem azért vágyom a nyugira, mert világfájdalmam lenne, csak az elmult években keményen tanultam, és mostanra értem el amit szerettem volna karrier ügyben, jó lenne mostmár egy kicsit kevesebb stressz, így a társkeresésre is rá tudnék koncentrálni :P
2016. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves korom óta nem igen vágyom másra. Előtte se nagyon rúgtam ki a hámból, de előtte lehet akartam még extrémebb dolgokat csinálni, nem emlékszem már annyira. Szerintem normális, mindenki más:)
2016. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
20 éves vagyok, ugyanígy érzek, sajnos nem tudom hogy hasonló gondolkodásmódú lányokkal hol lehet ismerkedni:')
2016. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
93%
Mivel sosem volt nyugalom gyerekkoromban a család körül. mindig veszekedés, zűr és stressz, ezért én is viszonylag fiatalon elkezdtem élvezni az otthonülés nyugalmát. Én számomra hatalmas nagy érték az, ha nyugalom van körülöttem és csend és csak olvasok, vagy netezek, esetleg sorozatot nézek.
2016. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Viszont velem az a helyzet, hogy nem is vágyok párkapcsolatra, nem is volt idáig barátnőm sem. Ezt a dolgot jobban boncolgatva - talán a jelenlegi állapotomban - nem is lennék alkalmas párkaocsolatra. Tulajdonképpen az utóbbi pár évben a szabadidőmen szinte csak itthon vagyok, ilyenkor vagy olvasok, vagy filmet nézek, ha meg ezek közül egyik sem, akkor elvagyok a ház körüli teendőkkel. De olyan is elő szokott fordulni, hogy a csendben ülök az ágyamon és csak gondolkodok a saját céljaimon, illetve azon, hogy mások ebben a korban buliznak, fesztiválokon tombolnak, de én valahogy nem is igazán bírok tombolni, nincs bennem akkora energia, nem tudok olyan heves szinten égni. El sem tudnám képzelni magamról képzelni, hogy valaha feleségem legyen, gyerekem, stb. Olyan, mintha bizonyos dolgokra egyáltalán nem állnék még készen. Nem igazán ismerem a saját érzelmeim sem, de azt azért el tudom fogadni reálisan, hogy vannak. És hogy jelenleg vagy semleges állapotban vagyok érzelmileg vagy negatív irányba tendálok. De istenigazából boldogságot nem tudtam még érezni. Szinte csak a nyugalomra vágyom, még ebben a percben is.
2016. jún. 29. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!