Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap megyek egy buliba ahol...

Holnap megyek egy buliba ahol ott lesz egy lány akit nagyon nem bírok. Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Állandóan pénzt kér tőlem piára, jön részegen minden baromsággal. Legutóbb egy számomra teljesen ismeretlen barátnőjét hagyta ott nekem, hogy én vigyázzak rá egy picit mert "túl sokat ivott". na ebből az lett, hogy a csaj majdnem lehányt, alig bírt megállni a lábán. vártam, hogy mikor jön vissza érte.....hát egy óra után azt mondtam, hogy most elkezdem keresni...és nagyon tapadós. egyszer megmondtam neki, hogy szeretnék a barátaimmal lenni, akkor én voltam a szemét..de a következő alkalommal ugyan úgy jött, pénzt kért, el akarta venni az italom stb...
2016. dec. 30. 23:38
 1/3 Kim Bo Mao ***** válasza:
Egy spártai rúgással... Biztos kinézett magának, mert befolyásolhatónak tűnsz a szemében. Eleve miért vigyázol az ő barátnőjére (ki ő neked? A részeg csaj?). Mi közöd hozzá? Tartozol neki vagy mi? Nem? Akkor mondd meg neki hogy nem vagytok barátok keressen más elfoglaltságot magának. Magabiztosan állj ki magadért, ha az a típus aki belemászik az arcodba akkor told el magadtól "Hagyj már békén"...Ne zaklass" jeligét hangosan mondva és akkor mások nem fogják azt gondolni hogy barátnők vagytok vagy ilyesmi.
2016. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes beszéddel. Bántás nélkül. Én üzenetekkel.
2016. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húzzál már innen részeg liba!
2016. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!