Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14-15 éves lányok (egy része),...

14-15 éves lányok (egy része), veletek hogy ilyen engedékenyek a szüleitek? Buliba jártok, isztok, smároltok össze-vissza.

Figyelt kérdés

Csomó sulitársam már járkál a rióba, részegre isszák magukat, van aki hányásig (szerintem undorító ha egy lány iszik) kavarnak ott fiúkkal. Volt egy lány akit normálisabbnak hittem azt is belevitte egy-két ribi barátnője ebbe a bulizgatásba és smárolt egy idegen sráccal, elég rosszul esett... meg hogy mindenki így elribisedik lassan.

TISZTELET A KIVÉTELNEK



2016. ápr. 17. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen osztálytársam,a bulizásról talán igen,de megmondom őszintén a többi ilyen "dologról"szerintem nem nagyon tudnak a szülei.
2016. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Én nem azt mondom hogy nem iszom, de ilyen helyekre nem járok. A szüleim meg nem is engednek, most nyáron is szivesen elmentem volna a Szigetre ( jelzem kisgyerekeket is szoktak vinni ) ,de nem engedtek, még szülői felügyelettel sem. Pedig a barátaim nem k_rvásak meg semmi. Amúgy szerintem pont a 14/15- ös váltás között van nagy különbség, mert ott kerülnek a legtöbben gimibe/középsuliba 15/l
2016. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%

Nagyon fáj ezt leírni,de miközben olvastad,kicsit talán magamra ismertem.

Nagyon szégyellem,de le kellett írnom!

Szüleim megbíznak bennem,egyébként van eszem és nem smárolok össze-vissza.

Úgy gondolják,hogy ha az ismert baráti körömmel vagyok,akkor hadd menjek és érezzem jól magam.

Nem szeretnék ezzel vitát kiváltani,leírtam az igazat!

2016. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

szülő szemébe buli=elmennek megisznak egy kólát hüjéskednek

valóság= emegy bebaszik talán nagyapa leszek

de mégis=nekem aztmongyák ithon h ne csúszak a földön és hazsnáljak gumit, az enyimek tájékozottak:'D

2016. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A 15 év körüli lányok elég nagy része szűzk_rva, már bocsánat. Bekerülnek a gimnáziumba, és ezt látják a """menő""" lányoktól akiket kétezren követnek instagramon meg a többi közösségi oldalon, ők meg szocializálódni és beilleszkedni akarnak és utánozzák őket. Alapból én sem értem, hogy egy 14 éves gyereknek mi helye egy szórakozóhelyen... Neveltetés kérdése az egész, rengeteg normális lány van még a szebbek között is szerencsére, akibe neveltek egy erős jellemet és nem áll be a birkák közé a sorba. Az a lány meg ha ilyen naiv és befolyásolható, akkor előbb-utóbb úgyis ribi lett volna, maximum más befolyásolására később.
2016. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
C'est babylon.
2016. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én akkor a kivételbe tartozom, de nembaj, azért leírom a véleményem.

Nekem is van egy osztálytársam, tisztára be van kattanva, már drogozik, iszik, és a többi, fúj.

És az érdekes a dologban, hogy (bár lehet hogy részben a nevelés kérdése) DE a szülei nagyon normálisak, és aki ismerte a lényt, mind azt mondta, hogy még szigorúak is voltak a szülei (Persze nem túl) Ugyhogy szerintem, nem mindig a szülő a bűnös. Vannak azok a lányok, akik úgymond "vadabbak" vagyis hülyék, aztán mindent kipróbálnak, aztán a naivabbak, meg ezeket követik...

Én meg elvagyok itthon a számítógéppel, meg egy tál müzlivel, szerencsére az én szüleimnek nincsen gondjuk velem XD ^^

2016. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A drogozás, füvezés, herbálozás ki is maradt, hát igen...
2016. ápr. 18. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos én magamból és a baráti körömből indulva ezt-azt ki lehet próbálni. Nem mondom,hogy egy 14-15 évesnek egy szórakozóhelyen,főleg a rióban kéne lennie,de azt sem gondolom megoldásnak ha a szülők elzárják a gyereküket mindentől. Egyik barátnőmnél pont ez a probléma,eddig mindentől óvva volt,és most,hogy elengedik este mindent kiakart próbálni egyszerre,és persze naiv is. Mivel én és a többi barátaim már régótabb el vagyunk engedve(nem arra kell gondolni hogy első hévvel vagy busszal megyünk haza,max utolsóval) sokkal tapasztaltabbak vagyunk,a szüleink megbíznak bennünk,és nem is kell semmi miatt aggódniuk. Szerintem az a legjobb ha elmondod kivel és hova mész,akkor ha megértőek a szüleid,elengednek. De az se jó ha hazudozol nekik és később buksz le,még a bizalmukat is elveszted. Én is próbáltam ezt-azt, mégsem lettem egy drogos kiélt ember,és ha ésszel csinálod,csak egy jó élmény marad. És kavarás fiúkkal pedig nem olyan rossz,abból is lehet tanulni. Illetve egyszer mindent el kell kezdeni. Nem arra bátorítok senkit hogy részegen egy vécében veszítse el a szüzességét de a kavarást illetve a smárolást nem gondolom egy hatalmas bűnnek. Ez persze csak az én véleményem:)15L
2016. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!