Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan érdemes elkezden...

Hol és hogyan érdemes elkezdeni a jótékonykodást?

Figyelt kérdés
Kikhez forduljak (neten is)? Ki érintett köztetek? Vannak tippek?

2014. aug. 30. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan akarsz jótékonykodni. Pénzt adnál? Gyűjtenél? Segítenél ingyen munkával? Kiknek akarsz segíteni?
2014. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Masked Magician ***** válasza:
Azis egyfajta jótékonykodásnak minősül ha pl itt válaszolgatsz normálisan kérdésekre, segítőkészen.
2014. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, tudnék örülni egy Novation Launchpad S-nek, és hiába próbálom kihozni a semmiből meg a kevésből, ez alapján lehet, hogy a környezetedben se sokáig kell keresgélned, kinek mi kellene, hogy az útjára állhasson a folyamatos pangás meg stagnálás helyett... Az ilyen adjunk enni a szegényeknek dolgokat kerüld inkább, kivéve persze ha rendesen téesz jellegű, közös termelőhálózat létrehozása vagy legalábbis hasonlóan fenntartható, nem "odadobunk valamit" jellegű a kezdeményezés. Asszem egy kis google keresgéléssel nincs nagyon elveszve az ember ebben a témában sem.
2014. aug. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kezdetnek a hajléktalanoknak adhatnál ha nem tudod hol kezd
2014. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne a különféle kunyerálós természetvédős szervezetknél meg az ilyen szaroknál. Nagyon muszájból dolgoztam náluk egy keveset, és amennyi pénzt az emberek összejótékonykodtak mind a mi bérünkre ment el, amit nem raktak zsebre a fejesek. A természet jó ha 10000Ft-ból 500-at látott. Nagyon nagy szarban voltam, szóval muszáj volt míg nem kaptam más melót, de azóta is szégyellem magam.

A másik, pedig hogy régebben egy házban laktam egy "kedves" asszonnyal aki szintén ilyen segélyszervezetben dolgozott. Oda használati cuccokat és tartós élelmiszert lehetett vinni. De az alkalmazottak azt vittek haza amit akarnak. Ő is egy csomó mindent elhordott amit az emberek a rászorúlóknak szántak.

Szóval jól nézd meg hogy hol jótékonykodsz :)

2014. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hű, de szar volt ezeket olvasni. Mármint kösz, tök segítőkészek vagytok, csak fáj ez az önzés, amit egyesek produkálnak.

Inkább kisegítő munkára gondoltam, például étel, ruha osztás, pénz híján (ha lesz, azt is). Mind az embereknek, állatoknak, de a környezetnek is elég jó volna.

2014. aug. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!