Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Mit szólnátok hozzá, ha egy férfi a következő dalokat, előadókat, sorozatokat szeretné, illetve a zenei ízlése az alábbiakhoz hasonló?

Figyelt kérdés

Az említett személy én lennék. Kicsit furám néztek rá a baráti körömben, mert hogy ezeket főleg lányok szeretik, de én meg azt mondtam, hogy nem érdekel, én ezeket a számokat kedvelem és kész.


Pl.: Margaret Island, Michael Jackson, Honeybeast, Bruno Mars, és sok minden a 80-as évekből


Sorozatokból pl. Szívek szállodája, Everwood stb. Persze más thrillereket és sci-fi fantasykat is szeretek, csak szerettem volna hangsúlyozni, hogy ezeken csodálkoztak a barátaim, csak nem értem miért, attól még hogy vannak benne érzelmek, miért kellene elzárkózni tőlük?


"Nem feltétlen ismerkedési céllal írtam."


25F



2017. jan. 1. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek nem női-férfi zenék. Pl. Michael Jackson. Rengetegen szeretik, minden korosztályból, mindenféle ember. A többitől csak egy-két számot ismerek, de azokat sem tartom nőiesnek.

Szívek szállodáját én nő létemre nem szeretem, szóval ebből arra következtetek, hogy ez sem olyan eset, hogy csak nők szerethetik. Nekem sok olyan film és könyv van, ami a páromnak tetszik, nekem nem, vagy fordítva. És nem azért, mert nőiesek vagy férfiasak. Változatos ízlésünk van és nem feltétlenül esik egybe. És sokszor nekem tetszenek a durvább, furább filmek :)

2017. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem semmi gond nincs ezzel zenékből én is szoktam ezeket hallgatni + Zámbó Jimmyt,Demjént, és még pár magyar énekest.

Sorozatokból semmi gond nincs vele ha ezeket nézed én pl: a Rubi az elbűvölő szörnyeteget néztem régebben most meg a szulejmánt szoktam. Én megmondtam a barátaimnak hogy ezeket szeretem és kész.

2017. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok azt nem írtam hogy 17/f
2017. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, ebbe nem lehet belekötni. Én meg nő létemre Stephen Kinget olvasok, rockot hallgatok, és a Gyilkos elméket nézem, meg szeretem az akciófilmeket. Ilyen vagyok. :)
2017. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!