Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is vezet naplót? Ki hogy...

Más is vezet naplót? Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Én már kb 6 éve jegyzetelgetem a gondolataimat, eseményeket. Régen vezettem egy blogot, képekkel együtt, mert jó volt kiírni magamból az érzéseimet, az eseményeket. Azokat a bejegyzéseket átmásoltam egy Wordbe, kb 2 éve csak határidőnaplóba jegyzetelgetek címszavakat, és utólagosan fejtem ki hosszan a Wordben. Kb 1000 oldalas már a Word dokumentum. :)

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert hátha le tudnám egyszerűsíteni ezt a dolgot, ugyanis már kb fél évvel el vagyok maradva a naplóírással, és utólag nagyon nehéz bepótolni, mert már nem úgy emlékszem az eseményekre és nem olyan hitelesen tudom megörökíteni az érzéseimet.


Ki hogy csinálja? :)

Köszönöm

19/L



2017. jan. 2. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ki szeretném majd nyomtatni és összefűzni őket.
2017. jan. 2. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindennap leírom, mi történt, mit éreztem. Utólag nem pótolnám be.
2017. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kézzel írom.
2017. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kézzel írt naplót vezetek. Na, jó, talán túlzás, hogy vezetem, nagyon rendszertelenül írok bele. Leginkább olyankor szoktam, amikor valami rossz dolog ér, vagy dühös vagyok, és ki kell írnom magamból az érzéseim, gondolataim.

20L

2017. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!