Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gyerekes, ha...

Szerintetek gyerekes, ha valaki felnőttként naplót vezet, illetve különböző füzetekbe felírja, melyik éve hogy sikerült, vagy miket valósított meg akkor?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, kortól független. Amúgy a mai világban a kézzel írás már háttérbe szorult a számítógép és egyéb kütyük miatt tehát sosem baj ha valaki gyakorolja az írást és használja is a kezét írásra.
2016. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, várok továbbiakat.
2016. dec. 10. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokan írnak naplót, nem tudom miért lenne ez gyerekes. Amúgy is a te dolgod csak, te írod.
2016. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes.
2016. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes.
2016. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most épp én is vezetek ilyesmit. Nem napló, egy-két röpke gondolat és érzelmek vannak beleírva, úgy havonta 2x, amikor túlcsordul bennem minden, muszáj leírni...
2016. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
gyerekes vagy sem, én már 2011 óta naplót írok, kézzel, füzetbe! Nem igen érdekel más véleménye erről!
2016. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az írás terápia. Tehát írj mert jót tesz.
2016. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a mobilomban vezetek egy naplót. Ha elveszítem, akkor a megtaláló lényegében visszatudja nézni egy egész évemet, direkt ezért is írtam. Ami nekem egy rossz nap, az másnak még lehet egy nagyon érdekes.

+ azt olvastam, hogy amelyik pénztárcában vannak képek gyerekekről, háziállatokról stb. azt nagyobb valószínűséggel adják vissza az eredeti tulajdonosnak. Hátha így van ez a mobillal is, csak más aspektusból.

2016. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is vezetek naplót. Egyrészt jó kiírni magamból a negatív gondolatokat, másrészt pár év múlva nagyon jókat lehet nevetni azokon, amiket korábban írtál.

Az évértékelő szerintem nagyon klassz ötlet, biztos jó érzés év végén vagy évek múlva elolvasni, hogy milyen dolgokat valósítottál meg.

2016. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!