Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettetek már több drága...

Vettetek már több drága dolgot magatoknak?

Figyelt kérdés

Pl: utána szúrta a család, barátok, rokonság szemét és a "ilyen, olyan hülye vagy hogy megvetted szavakkal bombáztak"


Én például nem dohányzóm, nem piára verem el a pénzem hanem félre teszem és olyan dolgokat vásárolók amik hasznosak.


Legutóbb egy telefont vettem 70ért erre, báttyám első szava te tiszta hülye vagy... Stb


Pedig 40ezerrel olcsóbban vásároltam meg, ráadásul kartyásan és makulátlan volt...


És klasszikussal jobb mint a régi telefonom.


Ő meg előfizuval vett egy hulladék telefont, ami még drágább is.



Tavaszra egy kerót akarok venni 200-300ezer ért, na arra aztán mit fognak szólni...


Pedig azt a pénzt , én kerestem és mindig én vagyok a hülye, hogy nem rozsdás cseppellet veszek.



2017. jan. 3. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"És klasszikussal jobb mint a régi telefonom. "

A szó amit keresel: klasszisokkal. A következő beruházásod egy nyelvtankönyv legyen.

2017. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
67%
A nyáron vettem egy sapkát 12,000-ért, na akkor megkaptam, hogy semmi haszna. Szeptemberben tetováltattam, akkor is jött a hurrogás "ezt ingyen is megcsináltam volna neked". Könnyebb valamit elhordani mindennek, mint megkérdezni/utánanézni, mit is szimbolizál.
2017. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben tetováltattam, akkor is jött a hurrogás "ezt ingyen is megcsináltam volna neked".


Uh, ilyet én is kaptam már...pont olyanoktól, akiknek a kézügyessége vetekedett egy macskáéval. Kb. még csak az kellett volna, hogy ingyen megcsinálják.


Hát kérdező...ne haragudj, de kicsit nagyképűnek tűnsz nekem. A megfogalmazás miatt. Ha meg ráadásul nem is általad keresett pénzből vannak a cuccok...akkor más fszával verni a csalánt.

Én is szeretem a minőségi dolgokat, de nem szólom le mások cuccait.

2017. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a keró?
2017. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém is drága telefonokat vesz. Ên sosem fogok, mert nem használnám ki, ellenben én tetováltattam, és elutaztam Angliába, ami nem két fillér volt.

Mi nem szólunk bele egymás költekezésêbe. A saját pénzén mindenki azt vesz, amit akar, nem mindenkinek ugyanaz a fontos.

2017. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Saját fizetésből van elhiheted!


Keró -> kerékpár


52ezer a fizum szóval nem vagyok gazdag de 42ezret el tudom rakni

2017. jan. 3. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy telefon 70-ért középár, nincs benne semmi kirívó. Az már kirívó lenne, ha 3x ennyibe kerülne. Ugyanez a helyzet egy dzsekivel 30-40-ért, cipő 20-ért, ezek nem "flancolások".

Egyszer vettem egy laptopot (kb 6 éve), 250+áfa volt. Persze fele árban is gondolkozhattam volna, de nekem pont az kellett, azért dolgoztam, célirányosan arra tettem félre. Szerintem ebben sincs kivetnivaló. Most így utólag már megbántam, de nem az árat, hanem egyszerűen rossz választás volt.

Előtte egy autó miatt szóltak meg, pedig autószinten 240 ezer forint nem drága (annyit is ért, 18 éves volt és egy rövidebb úton a fél autót utánam kellett hozni). Ott meg inkább az volt a baj, hogy minek nekem autó, úgy se tudom fizetni a benzint :D

Azért azt észre vettem, hogy akinek lételeme, hogy mással foglalkozzon, az az olcsóbb dolgokért ugyanúgy megszól, mint a drágáért. Egyszerűen azért, mert neki nem képvisel olyan értéket, mint annak, aki megveszi, ergo fölösleges.

2017. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!