Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megvennétek így egy drága...

Ti megvennétek így egy drága ruhadarabot magatoknak?

Figyelt kérdés
Megtetszett nagyon egy drága ruhadarab. Éppen meg tudnám engedni magamnak, de nagyon fogcsikorgatva adnék ki rá ennyi pénzt, mert azért annyira jómódú én sem vagyok. De ha mást vennék utána meg biztos ott baszná a csőröm hogy nekem az tetszett. Meg az jár a fejembe hogy az árából még mennyi kedvemre való dolgot tudtam volna venni. Meg attól is tartok hogy abból a darabból kínaiból 1/9-ed áron kapok olyat, de nem vagyok benne biztos hogy ez a drága 9x annyira jó minőségű strapabíró stb lesz... De egyszerűen annyira megtetszett az a darab. Ilyenkor irigylem kicsit azokat az ismerőseimet, akiknek nincs igényük az ilyen dolgokra és beérik az olcsóbbal is. Ti mit tennétek a helyembe?
2016. szept. 18. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet! :D Én megvenném, de lehetőleg kedvezményesen. Most úgyis Glamour napok lesznek. SZerintem várj, és vedd meg később, kedvezménnyel! :)
2016. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen ruha és mennyiért. :D

Egy bármikor bevethető kabátért kiadnék a szokottnál többet - ésszerű határok között. Egy szoknyáért biztos nem. Alkalmi ruháért főleg nem, mert sose használnám ki.

2016. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy utcai cipőről van szó.
2016. szept. 18. 12:52
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, milyen ruha. Kiegészítőre (cipő, táska, napszemüveg, esetleg valami jó kis kabát) szívesebben adok ki több pénzt, de farmerre, szoknyára, blúzra, ilyesmire nem. Azokból szeretek olcsóbbat venni, és drágább, jobb minőségű kiegészítőkkel feldobni.

A ruha könnyen elkopik, még a jobb minőségű is, aztán ha az ember hirtelen lefogy, hízik, adhatja tovább, úgyhogy arra nem költök sokat, viszont egy jó cipő vagy táska egyrészt feldobja az egyszerű cuccokat, másrészt meg évekig tudod viselni, és ezekből szeretek olyat venni, amik akár 4-5 év múlva sem lesznek elavultak. Van táskám, amit 5 éve hordok, meg olyan napszemüvegem, ami már 7 éves, és még mindig jó.

2016. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyedül cipőre adok ki sokat, mert tudom hogy a kínaik nem bírnák annyi ideig. Inkább kiadok többszörösen annyit érte, de akkor legyen már minőségi. Ráadásul figyelembe veszem azt is, hogy ruhákra 300 ft/db-nál többet soha nem költök, így belefér egy-egy drága cipő:)

Úgyhogy igen, én megvenném a helyedben

2016. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg, mert úgyis csak egyszer élünk, ha megteheted ne vonj meg magadtól dolgokat. Pláne ha megvan rá a pénz. Ha meg hamar tönkremegy, akkor meg tanultál a leckéből és többet ilyet nem csinálsz, ennyi. Egy nagyon okos ember nekem azt mondta a túlvilágon úgyse tudod elkölteni a félrekuporgatott pénzt.
2016. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"kínai cipőre.." Nézz utána mi hol készül leginkább. Pl apple is részben kínai.xD
2016. szept. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

@04:55


Szerintem mindenki értette rajtad kívül hogy a válaszoló mire gondolt "kínai cipő" alatt.

2016. szept. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!