Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ebben a...

Ti mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy dolgozat, amit a tanar teljesen elfelejt megiratni, konkretan mar tovabblep a tananyaggal. Termeszetesen senki sem szol a dolog miatt, viszont te 5 napodat aldoztad az anyag megtanulasara, holott mast is csinalhattal volna. Szolnal a tanarnak, hogy szeretned megirni, ezzel kockaztatva azt, hogy a tobbiekkel is megiratja, vagy lenyelned a bekat, es ugy tennel mintha mi sem tortent volna?
2017. jan. 3. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék.
2017. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék, egyrészt mert magamért tanulok, nem az ötösért, és ötöst szerezni még máskor is lesz lehetőségem. Változtass a hozzáállásodon, és ne azt lásd ebbe, hogy most 5 napot elpazaroltál az életedből a "semmire"...
2017. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a tudás a tied, amit megszerzel, attól függetlenül, hogy van-e értékelve vagy nincs. Majd az élet értékeli, ha itt az ideje. És persze nem utolsó szempont a közösség sem, mindenki örül, hogy megúszott valamit, te pedig nem akarsz kibszni senkivel.
2017. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Eleve nem tanultam volna rá, így örülnék hogy elfelejtette, és eszem ágában nem lenne szólni.
2017. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék. Ha 5 napig tanultam, 2 nap alatt nem felejtem el. Addigra meg úgyis eszébe fog jutni. Talán el se felejtett, csak épp valami miatt nem alkalmas aznap, de ezt nem akarja a diákok orrára kötni.
2017. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szolnék. Én akkor szóltam neki, amikor fizikadogát írtunk, enyém ötös lett (a többi osztálytársam nagy részének meg nagyon rossz). Az osztálytársaim amúgy sem tanultak rá semmit, viszont nekem számított, hogy megkapom-e az ötöst, vagy sem. És nem, nem vagyok az osztálytársaimmal ilyen "pajtás" viszonyban, szóval tárgytalan a dolog.
2017. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!