Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben,...

Mit tennétek ilyen helyzetben, illetve mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Üdv! Az a helyzet hogy az osztályból bejelölt 3 embert, köztük engem is egy idegen,neve alapján román ember. Egyikünk sem ismeri őt, az adatlapján semmi nincs, se kép, se ismerősök, csak minket jelölt be, tehát feltehetően tudja hogy egy osztályba járunk. Neve: Istáv Romnov. Egyik osztálytársamra ráírt. Nekem nincs megadva az igazi nevem (poénból csináltam facebookot) se olyan képek amin egyáltalán rajta vagyok. Azt gondoltuk, csak egy nem annyira kedvelt osztálytársam szórakozik (erre volt már példa) de lehet más is. Szerintetek?

2016. jún. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
tudok egy nagyon egyszerű megoldást, ezt sasold: nem igazolod vissza, hanem a "jelölés törlése" opciót választod. Sőt, akár jelenteni is tudod a profilját, hogy esetleg hamis, vagy zaklat. Nem kell rajta agyalni.
2016. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekel
2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már letiltottam de azért kíváncsi vagyok ki lehet ez.
2016. jún. 8. 07:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tiltod, soha nem derül ki... (azért vigyázz magadra, lehet, hogy egy beteg állat, de valószínűbb, hogy ismerősötök, és akkor nagyon vicces időszakotok lesz)
2016. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!