Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül én vagyok ilyen nyomi?

Egyedül én vagyok ilyen nyomi?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdtem a gimit azóta sokkal többet stresszelek, idegeskedem, sírok, szomorkodom, mint eddig valaha is. Tudom még fiatal vagyok ahhoz hogy ezt a korszakot tekintsem életem legnehezebb idejének de most valahogy mégis azt érzem hogy lelkileg ennyire még nem voltam padlón. Egyszerűen semmi se akar összejönni, abban is kételkedem hogy valaha le fogok érettségizni és egyetemre menni, egyfolytában egyedül érzem magam és nagyon boldogtalan vagyok, butának és egy csalódásként gondolok magamra és legszívesebben csak befejezném ezt az egészet...

Volt már másokkal is hasonló? Ha igen akkor ki hogy vészelte át?

Negatív kommentelők hanyagoljanak...


2017. jan. 3. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj sokat. A felkészültség önbizalmat és sikerélményt ad. Erre van szükséged.
2017. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából tanulok is és készülök is rendesen szóval úgy ezzel annyira nincs hiba...
2017. jan. 3. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyanígy éreztem...aztán jött az egyetem....na az kész rémálom
2017. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg?:D

Pedig egész életemben mindig egyetemre akartam járni...van benne valami szimpatikus és az egyetem meg már olyan közel van az adott célod eléréséhez

2017. jan. 3. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
2 és fél éve ezt érzem. Nagyon elegem van a középsuliból, visszasírom az általánost, a volt osztálytársaimat, a volt tanáraimat.
2017. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt érzem! Olyan fura ezt bevallani...
2017. jan. 3. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Régebben én is hasonló gondolatokkal vívódtam, és mégis itt vagyok egyetemista, mesterképzésem és már kezd körvonalazódni a jövőm, munka terén legalábbis. Nekem is vannak mostanában hullámvölgyeim a hangulatomban, de meggyőzöm magam, hogy most a tanulás és a megélhetésem biztosítása a fő cél. Két barátnőm elhagyott egy hosszabb kapcsolat után, mert ők nem érezték azt amit én. Szerinted én hogy érzek ezek után? Még is vizsgáim vannak, nem sokára jogosítványom lesz és tudom már nagyjából, hogy milyen féle munkát fogok végezni. (Persze, a mai helyzetben nem biztos, hogy pont azt amit most tanulok, de majd elválik, nem aggódom.)


Én is egyedül vagyok, úgy értem, hogy vannak szüleim, de igaz barátaim egy sem, inkább néhány haver, akikkel rendszeresen összefutunk, de én az utóbbi időben próbálok eljárni mindenféle rendezvényre, úszom heti 3 alkalommal versenyszerűen, mert kikapcsol, egyszóval egyetem mellett, a tanulás mellett próbálom lefoglalni magam. Bár most így vizsgaidőszak végére eléggé ki vagyok facsarva, 2 hónap tanulás egy huzamban nem annyira egészséges, de a vizsgáim 90%-a sikerült, szóval jó évet zártam. A lényeg az, hogy legyen terved, nem szabad a múltat nézni, csak a jelent és jövőt.


Esetleg bántanak az iskolában? Ezért ilyen a hangulatod? Mert nekem ez is közrejátszott anno, el is mentem onnan fél év után, egy másik suliba, ami ég és föld volt az előzőhöz képest. :) Amennyiben nem ez a helyzet, nézd pozitívan a világra és ne foglalkozz más véleményével, vagy gondolataival, hogy mit szólnak hozzá, hogy ha ezt vagy azt csinálod, élj magadnak. :)

2017. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem bántanak a suliban hála az égnek. Igazából csak vagyok mint Jenő a moziban szóval...

Ahogy elolvastam amit írtál viszont neked se lehetett egyszerű ezek szerint... tényleg gratulálok hogy idáig eljutottál a továbbiakban is sok sikert:)

Ja és köszönöm a tanácsot!

2017. jan. 30. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!