Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem van ilyen nyomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van ilyen nyomi hangulatom? Nagyon egyedül érzem magam. Fél éve szerelmes vagyok egy srácba és nem bírom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Talizgattunk járás végül nem lett belőle mert elszúrtam.De nagyon hiányzik már folyton Rá gondolok...ennek már fél éve és még mindig oda vagyok érte...és szerintem soha többé nem látom =( Annyira magányos vagyok...ha akarnék lehetne barátom mert nem vagyok annyira csúnya de nem kell senki sem csak Ő. De elveszítettem...ha vissza tudnám forgatni az időőt istenem...minden másképp lenne.Most mit tegyek hogyan felejtsem el?Próbálom minden percemet lefoglalni de mikor meglátom msn-en már készen vagyok remeg a kezem és a szivem gyorsan dobog.

bocsi csak már nem bírtam tovább...valakinek el kellett mondanom :D Ez amolyan "nem mondtam el senkinek,de mégis elmondtam mindenkinek" féle :D

17/L


2009. dec. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátnőd akiknek kiönthetnéd a szíved? Ez nem lelki segély szolgálat. Itt mi igen komoly kérdésekre válaszolunk Xd
2009. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 3 évig voltam reménytelenül szerelmes, de még mindig itt vagyok már boldogan egy kapcsolatban, és nem azzal akire 3évig vágytam
2009. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan vagyok egy lánnyal, bár én már azt se bánnám, ha valaki mást találnék.:S Ha szeretnél róla beszélni, írhatsz rám privátot.


17/F

2009. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első válaszolónak örülök h ilyen jó a kedve (de remélem pl : a ciki h 11 évesen szűz vagyok még ?-kérdésekhez is ilyen válaszokat ír) xD

amúgy jah vannak barátnőim de nem zavarom a hülyeségeimmel öket vasárnap este.


köszönöm a válaszokat...oks írok privit :)

2009. dec. 6. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van csak mi jártunk több mint 1 honapot.. :/

és már lehetne más is de nekem nem kell.. :S nembirok mással összejönni mert nekem Ő kell :(

2009. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ejha,már ki is alakhat egy kapcsolatmind a kettőtönek hasonló a szitu :D

Amúgy nálam is így van,annyi kivétellel,hogy mi nem is találkztunk mégis imdájuk egymást..Nem akarok vele találkozni,mert hazudtam.Ma is bezéünk telefonon,mondtam neki ma hogy tényleg legyen vége és hallani lehetet,hogy sír közben,persze próblta rejtegetni,nagyon aranyos volt :) de elszúram :( És szeretem,tiszta szívből!

2009. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát elhiszem

szomorú..de ezvan...=(

2009. dec. 6. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
úristen én is pont így vok vele ... csak a pasim 2 hónap után átbaszott és amikor jártunk akk má más csajja jött össze :S és sehogy enm tom elfelejteni van oan h suliba rám jön a sírás és nem tok mit csinálni :S
2009. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek ennyit nem ér meg egy szerelem, hogy tönkre tegyétek az idegeiteket. Nem vagytok olyan helyzetbe hogy élet függjön ettől, NYUGI már. Magadnak nem teszel jót ha szomorkodsz.
2009. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18:29 Én is hasonló szituban voltam nemrég.

Volt egy srác, neten ismerkedtünk meg, hazudtam neki a koromról... 5 évvel idősebbnek mondtam magam mert sajnos nagyon fiatal vagyok. Naponta beszéltünk telefonon, nagyon imádtuk egymást, jó barátok lettünk, össze is akart jönni velem meg talizni. Nem bírtam már tovább és elmondtam neki hogy mi az igazság. Nem haragudott rám, azt mondta nem érdekli ez, de össze jönni már nem akar a korom a miatt velem. Barátok maradtunk, aztán visszament az exéhez (aki megcsalta meg majdnem börtönbe került... ezalatt amíg a srác ki volt bukva én vigasztaltam meg minden), és most felém se néz neki meg megkérte a kezét. Szar helyzet mivel én meg nem tudom őt elfelejteni sajnos:(

2011. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!