Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit csinalnatok...

Mit tegyek? Ti mit csinalnatok? az unalmas munkaba bele lehet orulni? csinaljam azt amit igazan szeretek, de szegenyen eljek?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok beképzeltnek, reális akarok lenni és komoly válaszokat várok

Szóval így 16 évesen sokat gondolkozok mihez kezdhetnék majd az életben

Nem vagyok kitűnő tanuló de matekhoz jó érzékem van és amit szeretek könnyedén megtanulom

Viszonylag jol rajzolok es a zenehez is van erzekem,zongorazok

Szoval a lenyeg az, hogy a hobbijaimat sokkal jobban szeretem a fontos targyaknal,de nyilvan azokkal foglalkozni felnottkent, azokat tanulni esetleg egyetemen es megprobalni abbol elni sokkal kockazatosabb annal, hogy elmegyek valami matekkal kapcsolatos egyetemre es lesz egy uncsi munkam

Szoval ti mit csinalnatok

az unalmas munkaba bele lehet orulni

vagy csinaljam azt amit igazan szeretek, de szegenyen eljek



2017. jan. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Sok pénzért az unalmas munkát is el lehet viselni.
2017. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elvégeztem az egyetemet, de utálom ezt a munkát, mert unalmas és én többre vágyom. Úgyhogy visszatérek az eredeti tervemhez és a rajztudásomból és a kreativitásomból fogok élni, mert ez sokkal jobban vonz, több lehetőséget látok benne (és több pénzt is). Azt nem bánom, hogy elvégeztem az egyetemet, lett egy szakmám, megcsinálok most még egyet, mert annál jobb, minél több mindenhez értek
2017. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg diákmunkázni minél több helyen hogy kitapasztald hogy milyen munkatípus az ami neked bejön. Én dolgoztam pincérnőként ami elég szaladgálós szóval nem unalmas és nagyon utáltam minden nap ahogy haza értem be az ágyba és hétvégente nem akartam semmit csinálni annyira kikészített. Utána bankba dolgoztam ami nyugisabb tény hogy itt is sétálgatni kelett egész nap meg idiótákkal foglalkozni de imádtam minden nap elmentem meló után a barátaimmal vásárolni mozizni stb és teljesen kipihent voltam.


Az a tanácsom hogy tapasztald ki hogy mi tetszik neked én is azt hittem hogy pörgős munkát akarok amikor fiatalabb voltam de hamar rá jöttem hogy nem nekem való. Lehet hogy te ugyanilyen vagy és tetszene az unalmas meló. De a legfontosabb az hogy azt csináld amit szeretnél meg hát nyilván amiből meg is lehet élni.

2017. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajzzal tudsz tervezőmérnökként és designerként is foglalkozni, és kereshetsz vele jól is. A zene meg nem baj, ha hobbi marad.
2017. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy jó diplomát és mellette vállalkozz, azért amikor nem tudsz kifizetni egy sz-ros számlát, nem fogják kérdezni milyen szépen rajzolsz. persze fontosak az álmok, de jobban jársz ha reálisan állsz a dolgokhoz, az élethez pénz kell, bármi történhet a családtagjaiddal és akkor csak magadra számíthatsz. egy uncsi de fizető munka mellett még bármi és vagy bárki lehetsz.. én is most gondolkozok egy saját vállalkozáson.
2017. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak abszolút igaza van. Vállalkozz! És mellesleg szerintem rengeteg érdekes matekos szakma van amiben a művész énedet is kihozhatod. Pl. Lehetsz építész, mechatronikai mérnök (ez épít robotokat), marketinges, infó vonalon webdesigner stb. Egyetem mellett pedig simán zenélhetsz, rengeteg csinálják.
2017. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy egyetemi matematika tanárt, aki szabadidejében zenél.
2017. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!