Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hónapja észre vettem hogy egésznap barátnőm unokatesojára gondolok..amikor ezt felfedeztem meg is osztottam a barátnőmmel,ő meg közölte hogy az unokatesojának is tetszem..elkezdtem figyelni az apro jeleket..és tényleg..aztán beszélgettünk..megbeszéltünk egy találkát amire nem mentem el! Szörnyű lelkiismeret furdalásom lett a párom miatt akivel 4 éve vagyunk együtt es egy bevallom egy kicsit kihült a kapcsolatunk..az nap reggel amikor találkoztunk volna írtam neki egy üzenetet hogy én még sem akarom mert a párommal szeretnék maradni.. Az nap el is mondtam neki hogy hogy érzem ..es hogy a másik srác hogy érez irántam..megbeszéltuk,el van felejtve..DE! azt hittem ennyivel le is van tudva az egész..és nem.. :( a srác 3 honapja ki ment külföldre dolgozni..most jott vissza 3 hete és 8.án megy vissza.. A baj az hogy azt hittem keresni fog ..ugyanis barátnőmnél folyamatosan érdeklődött rólam.. Nem birom kiverni a fejemből..úgy érzem látni akarom.. De ez nem helyes.. :/ kicsit szomorú is vagyok hogy nem talalálkoztunk ameddig itthon volt.. Légyszives ne támadjatok! Nagyon el vagyok össze vagyok zavarodva..szeretem a páromat,ezért nem is értem hogy miert erzek így ..hiányzik,várom hátha keres..de miert?hisz semmi nem történk köztük ami miatt kötődhetnék hozzá

2017. jan. 4. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Tulajdon képpen mit is szeretnél?!

Látni szeretnéd , holdog is vagy de mégsem mész el a randija.

Van kapcsolatod vele is vagy de azt várod hogy ... keressen érdeklődjon

Irántad?!

Szerintem össze vagy zavarodva, jól látom es érzem? Es mivel kihűlt a kepcsokatod a barátaiddal .... ajándék, beszélgetés, regen volt kettesben töltött napok, együttlét, egy szoros ölelés. 4-év sok idő , nagyon sok :) szerintem szereted öt csak ahogy te is mondod kihűlt, de életet lehet lehelni egy kapcsolatba, ha MINDKETTEN SZERETNETEK.

Remelem jól döntesz?!

2017. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!