Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízok? Mi lehet a...

Mitől hízok? Mi lehet a bajom? 9 hónapja szültem, reggel eszek egy keveset, délben leves, második, néha egy kis süti, és estére iszonyat éhes leszek. Nagyon szomjas is vagyok, rossz ízű a szám és ürességet érzek a gyomromban.

Figyelt kérdés
Egész nap rohanok a babám után, 1-2 órát sétálunk naponta, és mégis hízok. Amit valahol meg is értek, mert van, hogy este 10-kor eszek, de azért mert úgy érzem, ha nem ehetek elájulok. Ez valami hormonbetegség lehet? Milyen orvoshoz forduljak?
2013. aug. 14. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet cukorbetegség?
2013. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre, és pont most olvasok utána, de ott azt írják, hogy az fogyással jár. Nem tudom.... :(
2013. aug. 14. 18:30
 3/4 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj, én is jártam hasonló cipőben és még élek :D annyit kell változtatnod hogy reggelire sokat kell enned mert a szervezeted minden egyes kalóriát raktározni kezd reggeltől mert nem tudja hogy mikor fogsz legközelebb enni.Ha ezt teszed még délben sem leszel annyira éhes és akkor jó egy kis leves.Délután egyél egy kis zöldséget vagy gyümölcsöt hogy a rostok felgyorsítsák az emésztést.Ja és az aranyszabály:6 után nincs kaja! inkább egyél többet 5-6 óra között és akkor még este 10-kor sem leszel éhes.Sok szerencsét:)
2013. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy így kellene, de egyszerűen fizikailag rosszul vagyok,ha nem ehetek este. Vagy nem tudok elaludni. A kicsikémhez hajnalban kelek, és akkor is csak korog és korog a gyomrom, ha este nem eszek. Most is már szédelgek. :(

Még annyit hozzáfűznék, hátha valaki diagnosztizálni tudja a problémámat, hogy néhány napja ismét megjelent pár csepp tejem. (7 hónapja elapadt)

2013. aug. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!