Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 kg fogyas utan semmit nem...

2 kg fogyas utan semmit nem erzek magamon es semmi valtozast nem latok, ez normalis?

Figyelt kérdés
2 het alatt lement 2 kg, 79rol 77re. Tornazom is, nem hulyesegeket eszem, megse erzek semmit, hogy konyebben feljonne a nadrag vagy valami... 23L
2016. júl. 1. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nem zsírból ment le.
2016. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 kilónál is ez volt. 2 kiló nagyon kevés, inkább csak akkor látható, ha egy helyről megy le vagy ha alig van felesleged.
2016. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint 10 kilónál bizonyára könnyebben feljött a nadrág, de látni nem láttam és azért a derékbőségem is egészen picit változott (20 kilónál is ez volt, most már alig van feleslegem, mind hason).

Úgyhogy lehet, hogy máshonnan ment le vagy egyenletesen mindenhonnan. De sajna sokan fogyunk legutoljára hasról.

2016. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tényleg fogytál?

Nekem simán van, hogy egyik nap 58 kg vagyok, másnap már 60, szóval ingadozik. Nyilván egy nap alatt nem dobok le 2 kilót, csak vízvisszatartás, glikogén-raktárak, sófogyasztás, csomó minden befolyásolja.

De kitartás, majd 20nál fog látszódni, ahogy első is írta :)

2016. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lefogytál magadról 2 kg vizet vagy kuláztál egy nagyot. Viccet félre téve, a kérdésedet inkább 2-3 hónap után tedd fel, ha majd akkor sem lesz eredmény!
2016. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 kg fogyás természetesen nem látványos. Ennyi sima kilengés is lehet egyik napról a másikra. 6-8-10 kg már igen. Egyébként a mérőszalag hosszabb távon sokkal biztosabb képet mutat mint a kg.
2016. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!