Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Klapka Györgyre emlékezve, mi...

Klapka Györgyre emlékezve, mi a véleményetek a felfogásáról?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 4. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Neki magának boldog élete volt és csak ez számít.


Jól csinálta az életét. És ez a lényeg. Én is úgy akarok meghalni mint ő, hogy ilyen fa sza életem volt és leszartam hogy mit gondolnak rólam mások, miközben mindig azt csináltam ami jól esett.

2017. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, meghalt, de a Vámház krt.9.-re , szerinted még meddig fognak/fogunk emlékezni? :D

Jól keverte a lapokat, üzleteiben voltak kiskapuk, de amit az élet felkínál, ki kell használni. Jobb élete volt, mint egy politikusnak, állítom neked.

Élj úgy, hogy sohase bánj meg semmit, gondolok itt most arra, ami lehetőség adódik, azt ragadd meg, mert később már nem lesz rá lehetőséged, ne azon bánkódj, hogy mért nem tetted. Hanem úgy tudj elaludni, TE megpróbáltad, és bármennyire is kudarc lesz ez számodra, legbelül győztél, hogy merted , merted megtenni. És hidd el, mindig nem lesz kudarc. Klapkabá-nak is voltak kudarcai, de ami bejött, az nagyon bejött, nem?

Mondanám hogy élő példa, de nem az sajnos, de attól még példa az példa!

Én is sokat gondolkodtam azon, mennyi mindent elszalasztottam az életben, pedig fiatal vagyok, akarom mondani, fiatal vok. ok? xD

Bánok sok dolgot, amit nem tettem meg, és már soha nem tehetem meg... Megfogadtam, több ilyen nem lesz, ha adódik egy lehetőség, azt megragadom, legyen kudarc, leszarom, de megpróbáltam, nem úgy mint más ember/emberek, ha csak vagy egy helyben mint az állóvíz, abból nem lesz semmi. Bár most joggal gondolhatjátok,mocskosul eltértem a kérdéstől, ami igaz is. De istenem, mit csináljak éjjel 1-kor, ha nem R4ge coronita Mix-eket hallgatva a monitor előtt üljek, és gondolkozzak hülyeségeken, az életen, a múlton s jövendőn, és közben hülyeségeket kommenteljek egy szimpatikus kérdés alá?

Köszönöm a megértést.

2017. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a felfogása!
2017. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!