Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Lányok! Régen mikor...

Fiúk/Lányok! Régen mikor általános iskolások voltatok és bent voltatok a suliban szünetre nem engedtek ki mert mondjuk esett nagyon az eső el volt borulva nem volt ilyen furcsa megmagyarázhatatlan hangulat érzésetek? Most így vissza emlékezve?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van,mikor borús idő van,nekem a GTA III ugrik be mindig abba volt ilyen idő!:D
2013. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én még most is az vagyok. De van! : mindenki fáradtabb,de nagyobb az összhang,bár az alapjaraton is az:D:)
2013. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
De volt és ehhez hozzátartozik, hogy kint sötétebb volt, mint bent és fel kellett kapcsolni a villanyt is. :)
2013. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van a villannyal kapcsolatban így volt! :D
2013. okt. 30. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert a belváros közepére jártam iskolába, ahol volt ugyan udvar, de ez egy kis lebetonozott placc volt, szóval nem az a klasszikus értelemben vett udvar. Soha nem volt olyan, hogy szünetre kitereltek volna minket, a szünetnek az volt a normális menete, hogy a teremben vagy a folyosón tartózkodtunk. Esetleg lementünk a büfébe, bár én nem igazán jártam oda, mert sokalltam 250 Ft-ot egy szendvicsért...

Szóval nem, nem volt fura érzésem, mert minden szünetben bent voltunk.

2013. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én szeretem az esőt, és ha borús az idő. Az eső, felfrissíti a levegőt, jobban tudok koncentrálni, és a víz (eresz) csobogása megnyugtat... Engem nem zavart az ilyen idő annó', de a sok ostoba visszamaradott, annál inkább :D
2013. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is szeretem hallgatni ahogy esik az eső meg az esőt is szeretem olyan kissé filmbeillő a legszürkébb hétköznap is számomra ilyenkor
2014. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olyan félhomály van olyankor és almossab a hangulat, lehet emiatt van egy olyan jellegzetes hangulata az iskolában töltött esős napoknak.
2014. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!