Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első 30-40 mp ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első 30-40 mp ebben a videoban mindent elmond a legtöbb ma nők felfogásáról egy randival és egy pasival kapcsolatban, hogy mi kell nekik?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy így soha nem lesz csajom, mert érzelmes srác vagyok, hihetetlen.


[link]


2014. jan. 18. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 1 percet bírtam ebből megnézni, de a hülyeség már nekem fáj. Ne ilyen lelki sérült, nyomorék, debil ribikre alapozz, én az ilyenekre rá se nézek, nemhogy azt mérlegeljem, vajon hogy jönnék be nekik. Gondolkodj ember! 23/F
2014. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de tuti lesz csajod. Nekem az a tapasztalatom ,h a 15-18 éves korosztálynak jönnek be a bunkó pasik. Amint érettebb lesz egy lány rájön ,hogy neki nem is olyan kell hanem rendes ,érzelmes. Talán nem is jó így ,hogy korosztályt írok sokkal inkább érettségi szinten múlik...
2014. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne nézz ilyen hulladék műsorokat. az ilyen embereknek mint te, kéne egy külön világ.
2014. jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!