Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merem megmutatni magam....

Nem merem megmutatni magam. Promózás ha kirakok valamit facebookra amin énekelek? ( Videó )

Figyelt kérdés

Annyira gáznak érzem ha magamat rakom ki ahogy énekelek.. Olyan mintha ráerőltetném emberekre hogy itt van hallgassátok, pofátokbanyomom stb..

szerintetek ezt kirakhatnám?


[link]


2017. jan. 5. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
ez szar.
2017. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kiteheted. Nincs semmi baj ezzel a hangfelvétellel. Szép hangod van.
2017. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem rossz.
2017. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Ne légy ostoba!

Szép hangod van, csak fejleszteni kell. A dalszöveget meg ne siesd el, a kiejtésre NAGYON FIGYELJ!

Ráerőltetni akkor erőltetnéd, ha mindenkinek ellinkeled facebook-on, maximum.

De nem értem, ha ezt is tennéd, mi ezzel a baj?

Azért énekelsz, mert szeretsz és tudsz is, nem? Miért baj, ha az emberek ismernek és ami a legfontosabb: ELISMERNEK?

Légy büszke magadra, kérlek! Én bármit megadnék azért, hogy szép hangom lehessen. Mert a munkámhoz (színész) mondhatni, azért valamilyen szinten elengedhetetlen feltétel, mégsem tudok énekelni. Ami sajnálatos, de csodálok minden embert, aki képes rá. Fel a fejjel, légy büszke magadra és igenis told az emberek arcába, hogy megismerhessenek egy tehetséget.

Ne szégyelld soha, amit kaptál! HATALMAS ajándék. Viseld emelt fővel.

2017. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

1-es!

Várom a tiédet. Vagy csupán egy listát a te lehengerlő képességeidről.

Tessék, kedvesem, mutasd be.

Vedd fel videóra és tedd közzé. Szeretettel várom, komolyan!


#4

2017. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell tudnom fozni ahhoz hogy eldontsem hogy xar az etel.


Ez egy rossz szam (bar nem tudom hogy sajat szerzemeny-e vagy valaki mas krealta, szerencsere nem hallottam meg soha) gyengen enekelve. Kabe 20 masodpercig birtam.


Nem mondom hogy nincs potencial a hangjaban, de ez nem erdemel nyilvanossagot.

2017. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

A véleményed elég gyenge lábakon áll, tekintve, hogy a főzés és az éneklés köszönőviszonyban sincs egymással.

Mindennek van egy alapja. Ahonnan ő indul, az jó. Fejlődni fog. De ha valaki önbizalomhiányos és egyáltalán nem veszi észre, hogy tehetséges, és az olyan laikus emberek, mint te, bele is rúgnak, nem fog előrébb jutni.

Biztatni kell és rámutatni a hibájára.

Mert az, hogy "ez szar", barátom, nem kritika, hanem egy ostoba létformának a sekélyes, felszínes véleménynyilvánítása.

2017. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
kellemes hang,de a dal...
2017. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A dal télleg nem egy nagy durrantás, de a hangban van potenciál, ez nem kérdés, érdemes egy kicsit még rákönyökölni.
2017. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a dal is tetszik. A hangon hallatszik, hogy képzetlen, de nem rossz.
2017. jan. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!